X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

41. Festiwal Filmowy w Gdyni: duża reprezentacja młodości

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2016 21:26
- Po raz pierwszy w historii gdyńskiego festiwalu większość filmów z Konkursu Głównego podpisana jest nazwiskami reżyserów trzydziestolatków - mówi dyrektor artystyczny imprezy Michał Oleszczyk.
Audio
  • 41. Festiwal Filmowy w Gdyni: duża reprezentacja młodości (Trójkowo, filmowo)
Kadr z filmu Królewicz Olch, który otworzy 41. Festiwal Filmowy w Gdyni
Kadr z filmu "Królewicz Olch", który otworzy 41. Festiwal Filmowy w Gdyni Foto: mat. promocyjne

Gość Ryszarda Jaźwińskiego podkreśla również, że to jeden z najwygodniejszych festiwali świata.  Dlaczego? Bo filmy pokazywane będą w trzech położonych w sąsiedztwie miejscach: Multikinie, Gdyńskim Centrum Festiwalowym i Teatrze Muzycznym. - W pięć dni będzie można obejrzeć to, co w polskim w kinie w danym roku jest najważniejsze i najciekawsze - dodaje Michał Oleszczyk.

Jakie obrazy zostaną pokazane w Gdyni? Kto powalczy o Złote Lwy? I który z wybitnych reżyserów będzie w tym roku wyjątkowo uhonorowany?

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji, w której o swoich filmach opowiedzieli: Andrzej Wajda ("Powidoki"), Kuba Czekaj i aktorka Agnieszka Podsiadlik ("Królewicz Olch" i "Baby Bump"), Mariusz Gawryś ("Sługi boże"), Klara Kochańska ("Lokatorki") oraz Bartosz Maciej Kowalski ("Plac zabaw").

***

Tytuł audycji: Trójkowo, filmowo
Autor: Ryszard Jaźwiński
Data emisji: 18.09.2016
Godzina emisji:
20.05

mk/ei

Czytaj także

Niezapomniany Krzysztof Kieślowski

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2016 14:39
2016 to w polskim kinie rok Krzysztofa Kieślowskiego. Z tej okazji w najbliższym czasie nie zabraknie możliwości, by lepiej poznać bądź przypomnieć sobie twórczość, wciąż bardzo cenionego w świecie, polskiego reżysera.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Plac zabaw". Zaskakujący debiut otwiera drzwi na międzynarodowe festiwale

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2016 11:40
- Horror społeczny, tak ten film określili Hiszpanie i chyba najbardziej trafnie - mówi Bartosz M. Kowalski, który debiutuje "Placem zabaw".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kryminalny thriller "Sługi boże". A wszystko zaczęło się od scholi

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2016 18:00
- Przeczytałem w gazecie, że we Wrocławiu powstała żeńska schola gregoriańska. Do tej pory schole gregoriańskie były tworzone przez mężczyzn. Pomyślałem, że to jest fajny punkt wyjścia do kryminalnej historii... - mówi o swoim filmie "Sługi boże" Mariusz Gawryś.
rozwiń zwiń