X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ewa Bukowska: moim życiem rządzi przypadek

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2018 15:00
– Na festiwalu "Młodzi i Film" dostałam nagrodę właśnie od ludzi młodych, co mnie niezmiernie cieszy. To znaczy, że musi być coś szczególnie interesującego dla nich w tym filmie, zrobionym przez osobę dojrzałą – mówi Ewa Bukowska, reżyserka obrazu "53 wojny".
Audio
  • Rozmowa z Ewą Bukowską o jej filmie "53 wojny" (Trójkowo, filmowo)
Ewa Bukowska
Ewa BukowskaFoto: Stach Leszczyński/PAP

Plakat filmu "53 wojny" (mat. promocyjne) Plakat filmu "53 wojny" (mat. promocyjne)

Rozmówczyni Ryszarda Jaźwińskiego przyznała, że nie ma żadnych oczekiwań, jeśli chodzi o rywalizacje jej filmu w konkursie "East of the West", który odbywa się w ramach 53. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach. – Raczej chcę obserwować to, jak ten film będzie przyjęty. Specyfika każdego miejsca determinuje odbiór. Jestem ciekawa tamtejszej publiczności i tego, jak będzie reagowała. Film jest mocny i obojętnie, czy porusza złe, czy dobre emocje w ludziach, to zawsze wywołuje dyskusję i tej również jestem ciekawa – deklaruje gość "Trójkowo, filmowo".

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w której również:

  • Przegląd Filmów Muzycznych "Kinogranie" w Augustowie – rozmowa z Bartkiem Świerkowskim, szefem Dyskusyjnego Klubu Filmowego "Kinochłon" w Augustowie;
  • 11. Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych "Animator w Poznaniu" – rozmowa z Marcinem Giżyckim, dyrektorem festiwalu;
  • spotkanie z Alicją Błaszczyńską, autorką filmów animowanych, laureatką nagrody za najlepszą animację ("Błoto") na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film";
  • Letnie festiwale filmowe – zapowiedzi;
  • aktualności filmowe;
  • muzyka filmowa.

***

Tytuł audycji: Trójkowo, filmowo
Autor: Ryszard Jaźwiński
Goście: Ewa Bukowska (aktorka, reżyserka, producentka filmowa), Bartek Świerkowski (szef Dyskusyjnego Klubu Filmowego "Kinochłon"), Marcin Giżycki (dyrektor 11. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych "Animator w Poznaniu"), Alicja Błaszczyńska (autorka filmów animowanych)
Data emisji: 1.07.2018
Godzina emisji: 14.08

ml/gs

Czytaj także

Podsumowanie 32. Tarnowskiej Nagrody Filmowej

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2018 15:00
Festiwal 32. Tarnowska Nagroda Filmowa zakończył się, a my poznaliśmy wszystkich laureatów. Jednym z nagrodzonych w Tarnowie twórców był Paweł Maślona za film "Atak paniki".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Zimna wojna", czyli sukces kina osobistego

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2018 15:00
Reżyser Paweł Pawlikowski zdobył nagrodę 71. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes dla najlepszego reżysera. O filmie opowiadali na antenie Trójki aktorzy grający w nim główne role.
rozwiń zwiń