X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Filmowe rozmowy, filmowe nowości prosto z Cieszyna!

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2019 17:13
To było specjalne wydanie audycji, które Ryszard Jaźwiński poprowadził z Cieszyna, gdzie rozpoczął się 21. Przegląd Filmowy "Kino na Granicy".
Audio
  • Ruszył festwial "Kino na Granicy" (Trójkowo, filmowo)
Rynek w Cieszynie, po lewej stronie ratusz
Rynek w Cieszynie, po lewej stronie ratuszFoto: Shutterstock.com/Henryk Sadura

Trwa 21. Przegląd Filmowy "Kino na Granicy" w Cieszynie (27.04-3.05) pod patronatem Trójki. Ryszard Jaźwiński spotkał się z organizatorami oraz twórcami filmowymi prezentującymi swoje filmy podczas przeglądu.

– To jedyny festiwal, na który przyjeżdżam. Pojawiam się na nim z wielką przyjemnością. Nie ma tutaj napięć, czerwonych dywanów czy nagród, przez co od razu jest zdrowsza atmosfera. Trzecim powodem jest Cieszyn. Tu urodził się i wychował mój ojciec – mówi aktor Witold Wieliński. 

Kogo jeszcze w Cieszynie spotkał Ryszard Jaźwiński? Jakie filmy zostaną zaprezentowane podczas festiwalu? Co przygotowali organizatorzy tej imprezy? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w której również aktualności filmowe i muzyka filmowa.

***

Tytuł audycji: Trójkowo, filmowo
Autor: Ryszard Jaźwiński
Goście: Jolanta Dygoś (dyrektor 21. Przeglądu Filmowego "Kino na Granicy" w Cieszynie), Jakub Gajdica (dyrektor organizacyjny czeskiej strony 21. Przeglądu Filmowego "Kino na Granicy" w Cieszynie), Witold Wieliński (aktor), Małgorzata Bogdańska (aktorka), Adam Sikora (reżyser, operator filmowy)
Data emisji: 27.04.2019
Godzina emisji: 16.07

kw/mk

Czytaj także

"To historia prostej rodziny". Agnieszka Warchulska o filmie "Powrót"

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2019 17:40
Ryszard Jaźwiński spotkał się z Agnieszką Warchulską, odtwórczynią głównej roli w nowym filmie Magdaleny Łazarkiewicz "Powrót". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

22. Przegląd Filmów o Sztuce w Zakopanym. Co zostaje po artystach?

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2019 17:00
– Te nagrodzone i te nienagrodzone filmy zostawiły we mnie ślad. Wspaniałe w tym festiwalu jest to, że bez względu na to, jak dobry jest film, postać czy dzieło sztuki, o którym opowiada, samo w sobie rezonuje z odbiorcą – podkreśla Kinga Dębska, przewodnicząca festiwalowego jury.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Roma Gąsiorowska: dążenie do ideału jest dosyć dyskusyjne

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2019 14:00
W audycji przypomnieliśmy fragmenty rozmowy z aktorką podczas spotkania z publicznością na Festiwalu "Trójka Górom" w Szklarskiej Porębie.
rozwiń zwiń