X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Filmowo, koncertowo

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2012 16:29
W ramach 26. Tarnowskiej Nagrody Filmowej nie tylko zostanie zaprezentowanych 13 polskich filmów fabularnych, ale też odbędą się wyjątkowe koncerty i recitale, między innymi Piotra Machalicy i Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza.
Audio
Tarnowska publiczność
Tarnowska publicznośćFoto: Fot.: www.tarnowskanagrodafilmowa.pl

26. Tarnowska Nagroda Filmowa została otworzona w sobotę 21 kwietnia recitalem Stanisławy Celińskiej i pierwszym filmem konkursowym "Kret" Rafaela Lewandowskiego. Ale koncertów podczas festiwalu będzie więcej. Odbędzie się recital Piotra Machalicy z piosenkami  Edwarda Stachury i koncert Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza. - Oprócz projekcji konkursowych odbywa się szereg różnych imprez, projekcji specjalnych. W różny sposób próbujemy opowiadać o filmie, także poprzez koncerty - tłumaczy Anna Grygiel, dyrektor Tarnowskiej Nagrody Filmowej.

W konkursie tegorocznej edycji tarnowskiego festiwalu, który po raz kolejny odbywa się  pod patronatem Trójki, zaprezentowanych zostanie 13 polskich filmów fabularnych. Główną nagrodą jest Grand Prix - Statuetka Maszkarona. Nagrodę przyznaje również Jury Młodzieżowe, które wręcza Statuetkę Kamerzysty. Trzecim gremium przyznającym nagrodę jest publiczność, która w drodze plebiscytu wybiera film, którego reżyser otrzyma Statuetkę Publika. Od 2005 roku na Tarnowskiej Nagrodzie Filmowej obecna jest również Nagroda za Całokształt Twórczości, którą w tym roku otrzymają: Andrzej Seweryn, Wojciech Pszoniak i Daniel Olbrychski.

Projekcje konkursowe będą odbywać się do piątku, w sobotę poznamy laureatów. Zapraszamy do słuchania relacji z festiwalu na antenie Trójki!

Szczegółowy program na cały filmowy tydzień można znaleźć  TU>>

"Trójkowo, filmowo" na antenie Trójki w niedziele o godz. 14.05.

(pg)