X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Azyl P. i Przyjaciele w radiowej Trójce

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2017 20:00
Podczas koncertu zespół zaprezentował swój stary repertuar w odświeżonej wersji, pojawiło się też kilka nowych propozycji.
Audio

Koncert Azyl P. i Przyjaciele odbył się w studiu im. Agnieszki Osieckiej 22 czerwca (czwartek) o godz. 19.00. Transmisja nagrania na antenie Trójki 24 września (niedziela) o godz. 19.05.

Azyl P. to niewątpliwie legenda polskiej muzyki rockowej. Zaczynali w latach 80. jako laureaci Ogólnopolskiego Turnieju Młodych Talentów. Na swoim koncie mają takie przeboje jak "Mała Maggie", "Chyba umieram", "Och, Lila" czy "Kara śmierci". Jednak po kilku latach działalności słuch o nich zaginął... Aż do teraz.

W kwietniu 2017 roku w studiu S4 zrealizowali nagranie piosenki "Co ja wiem", która od razu zagościła na listach przebojów rozgłośni radiowych.

Podczas koncertu Azyl P. i Przyjaciele zespół zaprezentował swój stary repertuar w odświeżonej wersji, pojawi się też kilka nowych propozycji, m.in. "Co ja wiem".

Udział w tym wydarzeniu zapowiedzieli: Marek Piekarczyk, Krzysztof Jaryczewski, Titus z zespołu Acid Drinkers, Ania Brachaczek, Maciej Silski i Juan Carlos Cano. 

Agencja Muzycznej Polskiego Radia planuje również jesienią 2017 wydać płytę z zapisem tego koncertu.

(mat. promocyjne)

Zobacz więcej na temat: Trójka koncert