Azyl P. i Przyjaciele w radiowej Trójce

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2017 20:00
Podczas koncertu zespół zaprezentował swój stary repertuar w odświeżonej wersji, pojawiło się też kilka nowych propozycji.
Audio

Koncert Azyl P. i Przyjaciele odbył się w studiu im. Agnieszki Osieckiej 22 czerwca (czwartek) o godz. 19.00. Transmisja nagrania na antenie Trójki 24 września (niedziela) o godz. 19.05.

Azyl P. to niewątpliwie legenda polskiej muzyki rockowej. Zaczynali w latach 80. jako laureaci Ogólnopolskiego Turnieju Młodych Talentów. Na swoim koncie mają takie przeboje jak "Mała Maggie", "Chyba umieram", "Och, Lila" czy "Kara śmierci". Jednak po kilku latach działalności słuch o nich zaginął... Aż do teraz.

W kwietniu 2017 roku w studiu S4 zrealizowali nagranie piosenki "Co ja wiem", która od razu zagościła na listach przebojów rozgłośni radiowych.

Podczas koncertu Azyl P. i Przyjaciele zespół zaprezentował swój stary repertuar w odświeżonej wersji, pojawi się też kilka nowych propozycji, m.in. "Co ja wiem".

Udział w tym wydarzeniu zapowiedzieli: Marek Piekarczyk, Krzysztof Jaryczewski, Titus z zespołu Acid Drinkers, Ania Brachaczek, Maciej Silski i Juan Carlos Cano. 

Agencja Muzycznej Polskiego Radia planuje również jesienią 2017 wydać płytę z zapisem tego koncertu.

(mat. promocyjne)

Zobacz więcej na temat: Trójka koncert
Zobacz także