"Metalowe ballady" Comy na bis w Trójce [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2021 20:00
Szósty w dorobku Comy album ukazał się jesienią 2017 roku. Kilka miesięcy później muzycy ruszyli w Polskę. 4 marca 2018 roku zagościł również w radiowej Trójce. W pierwszą lipcową niedzielę zaprosiliśmy do wysłuchania powtórki tego koncertu na antenie Programu 3 Polskiego Radia, w streamingu wideo na stronie i FB Trójki oraz na kanale YT Polskiego Radia.

Źródło - serwis YouTube.com - oficjalny kanał Polskiego Radia 


materiały prasowe materiały prasowe

Powstali dokładnie 20 lat temu – w 1998 roku w Łodzi. A zadebiutowali 6 lat później albumem "Pierwsze wyjście z mroku". Popularność przyniósł im przebojowy singiel "Spadam" oraz – uwielbiana przez fanów – piosenka "Leszek Żukowski". W czym spora zasługa charyzmatycznego wokalisty i tekściarza Piotra Roguckiego, dzięki któremu występy Comy przeradzają się w małe, rockowe spektakle.


Posłuchaj
51:23 2021_07_04 19_07_19_PR3_Koncert_w_Trójce.mp3 Coma na bis w Radiowej Trójce (Koncert w Trójce)

 Na koncie mają już 6 albumów studyjnych, z których ostatni – "Metal Ballads vol. 1" – ukazał się w październiku 2017 roku. Zawiera on – jak mówią sami muzycy: "jedenaście piosenek utrzymanych w charakterze publicystyczno-erotycznym, z mocnym, rockowym sznytem". Za brzmienie tej płyty odpowiada Paweł Cieślak – producent i klawiszowiec Comy, który nadał nowego, świeżego brzmienia muzyce swojego zespołu. 

Coma występuje w składzie: 

  • Piotr Rogucki - wokal
  • Dominik Witczak - gitara
  • Marcin Kobza - gitara
  • Rafał Matuszak - gitara basowa
  • Adam Marszałkowski - perkusja
  • Paweł Cieślak - elektronika, syntezatory

mat. promocyjne/kw/gs

Czytaj także

Darek Kozakiewicz na żywo w studiu im. Agnieszki Osieckiej [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2021 20:20
Za nami koncert, który poprowadził nas przez twórczość Dariusza Kozakiewicza – świętującego w tym roku jubileusz 50-lecia pracy artystycznej. Darka Kozakiewicza na scenie wokalnie wspierała Natalia Sikora. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Red Box z albumem "Chase the Setting Sun" w Trójce [POSŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2021 20:30
Synthpopowa grupa Red Box reaktywowała się w 2010 roku po dwóch dekadach nieobecności, a rok później dała znakomity występ na Trójkowej scenie. Pod koniec września 2019 roku zrobiła to ponownie z okazji wydania albumu "Chase the Setting Sun"! Koncert ten przypomnieliśmy w Trójce w niedzielę 13 czerwca na antenie Programu 3 Polskiego Radia, w streamingu wideo na stronie i FB Trójki oraz na kanale YT Polskiego Radia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Closterkeller z "Bordeaux" jeszcze raz w Trójce [POSŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2021 20:00
To była muzyczna podróż w czasie – dokładnie do 2011 roku. W Programie 3 Polskiego Radia ponownie zaprosiliśmy my do wysłuchania koncert grupy Closterkeller z Muzycznego Studia im. Agnieszki Osieckiej. Zespół Anji Orthodox zagrał wówczas premierowo utwory z albumu "Bordeaux".
rozwiń zwiń