X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tomasz Lipiński

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2008 14:00
Nasz dzisiejszy gość, Tomasz Lipiński, ukończył liceum im. Tadeusza Czackiego w Warszawie. Studiował na Warszwskiej Akademii Sztuk Pięknych, którą porzucił by realizować swoją pasję muzyczną.
Audio

 Lider i współzałożyciel zespołów Brygada Kryzys, Tilt i Fotoness. Udzielał się także w Izraelu. Nagrywał również solowo (album Nie pytaj mnie z 1994). Był dyrektorem marketingowym BMG Poland, redaktorem naczelnym Aktivista. Ma na koncie kilka drugoplanowych ról aktorskich, jest autorem muzyki do kilku filmów (m.in. do produkcji Słodko gorzki, za którą dostał w 1996 roku nagrodę na gdyńskim XXI Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych i do filmu Psy II: Ostatnia krew - oba w reż. Władysława Pasikowskiego).

Obecnie występuje solo i z zespołem - jako TomekLipinski&Tilters.

The Beatles Tomorrow Never Knows

The Cure Object

Czesław Niemen Jeżeli

Lou Reed Walk On The Wild Side

Czytaj także

Rock w PRL - o paradoksach współistnienia

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2008 14:51
W 1982 roku z powodu stanu wojennego nie odbyły się festiwale w Opolu i Sopocie, a Jarocin się odbył. Jak to się stało? "Może artyści, którzy mieli wystąpić na tych festiwalach nie mieli nic ciekawego do powiedzenia" - powiedział Lech Janerka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maciej Mroziński

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2010 14:00
Dziś aktor, wokalista, Maciej Mroziński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Aleksander Mrożek

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2010 14:00
Dziś Aleksander Mrożek, gitarzysta, kompozytor muzyki teatralnej i filmowej oraz wielu przebojów takich wykonawców jak Grzegorz Markowski, Izabela Trojanowska czy Robert Janowski.
rozwiń zwiń