X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wolontariusze, czyli motyle

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2015 18:40
- Kiedy usłyszałam, że trafię do hospicjum, byłam pewna, że umrę. Teraz jest lepiej. Myślę, że wrócę do domu - opowiada chora na raka Teresa.
Audio
  • Jak wolontariusze pomagają chorym na raka (Reportaż/Trójka)
Wolontariusze pomagają chorym realizować marzenia, poprawić jakość życia, a często przejść na drugą stronę. (Zdjęcie ilustracyjne)
Wolontariusze pomagają chorym realizować marzenia, poprawić jakość życia, a często przejść na drugą stronę. (Zdjęcie ilustracyjne)Foto: Glow Images/East News

Do Hospicjum Palium trafiła 4 tygodnie temu, w bardzo ciężkim stanie. Dzisiaj chodzi sama.

Reportaż na moje.polskieradio.pl - słuchaj, kiedy chcesz >>>

Pan Wojciech - chory na zanik mięśni, miał marzenie, by polecieć do Włoch. Przyznaje, że nic by się nie udało, gdyby nie wolontariusze z Hospicjum Palium w Poznaniu. Pomagają chorym realizować marzenia, poprawić jakość życia, a często przejść na drugą stronę. Są jak kolorowe motyle, które są ich symbolem.

***

Tytuł audycji: Reportaż w Trójce
Tytuł reportażu:
"Motyle"
Autor reportażu:
Katarzyna Błaszczyk
Data emisji: 7.05.2015
Godzina emisji: 18.15

mp

Czytaj także

Jak pomóc umierającemu dziecku?

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2015 22:49
- Dzieci nie mają masek i mówią to, co myślą. Do tego wiedzą znacznie więcej, niż wydaje się dorosłym. Dlatego trzeba im mówić prawdę, nawet najtrudniejszą - mówił w Trójce Waldemar Gołębiowski, założyciel Fundacji "Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci".
rozwiń zwiń