X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pomogą każdemu. Nieważne, jak ostre ma pazury

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2016 20:25
Napoleon to bocian bardzo zaprzyjaźniony z placówką. Podobnie jak jego kumpel - Znicz. Spotkać ich można w wyjątkowym miejscu, w którym każde zwierzę znajdzie pomoc.
Audio
- Przynoszą gołębia, leczymy gołębia. Przynoszą rysia, leczymy rysia. Nie ma, że się nie da - zgodnie deklarują bohaterowie reportażu Olgi Mickiewicz
- Przynoszą gołębia, leczymy gołębia. Przynoszą rysia, leczymy rysia. Nie ma, że się nie da - zgodnie deklarują bohaterowie reportażu Olgi MickiewiczFoto: Pixabay/skeeze

Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych to jedna z nielicznych placówek, w których weterynarze pomagają zarówno zwierzętom dzikim jak i domowym. Można spotkać tam ptaki drapieżne, ale były też żółwie czy jaszczurki. Pracownicy ośrodka marzą o tym, żeby ratować zwierzęta, których wcześniej nikomu nie udało się wyleczyć.

Ośrodek działa w Przemyślu. Założył go Andrzej Fedaczyński, a po latach dołączył do niego syn. Ta praca to dla nich pasja tak ogromna, że podczas ostatnich świąt, mimo że cała rodzina zebrała się przy stole – oni przez dwanaście godzin ratowali zatrutego bielika.

Tu znajdziesz reportaże emitowane w Trójce >>>

Zapraszamy do wysłuchania reportażu o niezwykłych ludziach i wyjątkowych zwierzętach.

***

Tytuł audycji: Reportaż w Trójce
Tytuł reportażu: "Pomagamy wszystkim"
Autor reportażu: Olga Mickiewicz
Data emisji: 9.02.2016
Godzina emisji: 18.15

ei/gs

Czytaj także

Co robi pies, który myśli, że jest człowiekiem? Pytania a zawiłości zwierzęcej psychiki

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2015 11:16
Inteligentne ptaki żyjące z ludźmi nabierają często przeświadczenia, że nie są papugą lub gwarkiem, lecz przedstawicielem gatunku homo sapiens. Czy taka utrata tożsamości przytrafia się również innym zwierzętom?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jakie ptaki możemy usłyszeć zimą?

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2016 15:37
Śpiew ptaków kojarzy nam się z ciepłymi wiosennymi i letnimi dniami. Czy są ptaki, które śpiewają mimo chłodu, mrozu i słoty?
rozwiń zwiń