We dwóch na peryferiach świata

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2017 11:00
- Ten samochód był naszym domem, sypialnią, jadalnią, kuchnią... Okazało się, że to auto jest bardzo ważnym, jeśli nie najważniejszym uczestnikiem naszych wypraw. To taki nasz przyjaciel - mówią bohaterowie reportażu.
Audio
  • We dwóch na peryferiach świata (Reportaż/Trójka)
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: asppang/shutterstock.com

Piotr i Paweł Kulczyna, ojciec i syn, przebyli 21 tys. kilometrów przez Syberię, Kaukaz i Mongolię. Nie była to ich pierwsza, ale chyba, jak dotąd, największa wyprawa. Mimo drobnych usterek, różnic kulturowych czy barier językowych, podołali wyzwaniu.  

- W podróży we dwóch trzeba mieć dużo dystansu do siebie i świadomość, że jest tylko ten drugi człowiek. Nie można się na siebie obrażać, trzeba się uzupełniać i spełniać swoje zadania - podkreślają Kulczynowie. O podróżniczej szkole życia opowiedzieli Oldze Mickiewicz. Zapraszamy do wysłuchania reportażu.

***

Posłuchaj także innych reportaży emitowanych w Trójce >>>

***

Tytuł audycji: Reportaż w Trójce
Tytuł reportażu: "Przez Wschód"
Autorka reportażu: Olga Mickiewicz
Data emisji: 4.09.2017
Godzina emisji: 18.15

ml/gs

Czytaj także

Poza trasą, czyli rowerem przez Kaukaz

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2017 10:20
Miejsca, do których nie docierają turyści. Dzikie, niemal bezludne szlaki Armenii, Gruzji, Turcji… Brzmi pięknie? W "Audycji pod-Różnej" mówimy o nietuzinkowej wyprawie rowerowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Z warszawskiego Mordoru do Azji, czyli ucieczka z korporacji

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2017 15:00
– Pracowałem przez rok w korporacji i zdecydowałem się wprowadzić zmianę w swoim życiu. Pojechałem do Azji – mówi Piotr Muszyński.
rozwiń zwiń