X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Krzysztof Michalski i jego reportaż

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2012 18:35
W poniedziałek pożegnaliśmy Krzysztofa Michalskiego, dziennikarza Radia Łódź, który zmarł w piątek 18 maja. W Trójce mogliśmy usłyszeć jeden z jego reportaży.
Audio
Krzysztof Michalski
Krzysztof MichalskiFoto: fot. Radio Łódź

Reportaż powstał w 2004 roku i nosi tytuł "Prądek". Bohaterem jest ówczesny uczeń gimnazjum w Kutnie, Maciej Zgądek, którego pasją zawsze była nauka jezyków, m.in. esperanto. Dziś Maciej jest studentem Uniwersytetu Warszawskiego na kierunkach prawa i lingwistyki stosowanej.

Krzysztof Michalski zmarł w piątek w Kutnie po długiej i ciężkiej chorobie. Miał 46 lat. Był znanym i cenionym dziennikarzem w regionie łódzkim.

Do niedawna był dziennikarzem i kutnowskim korespondentem Radia Łódź, wcześniej także "Gazety Wyborczej". W latach 2006-2010 był członkiem zarządu Polskiego Radia Łódź. Był pomysłodawcą Ogólnopolskiego Konkursu Reportażu Radiowego i Form Dokumentalnych w Kutnie.
Był wielokrotnie nagradzany za zasługi na rzecz miasta Kutna. W ubiegłym roku otrzymał od prezydenta RP Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, minister kultury i dziedzictwa narodowego uhonorował go odznaką zasłużonego działacza kultury, a marszałek województwa kujawsko-pomorskiego medalem w uznaniu zasług w walce o niepodległość RP i prawa człowieka.
Jesienią 2010 roku wykryto u niego glejaka wielopostaciowego, to jeden z najgroźniejszych nowotworów mózgu. Pozostawił żonę i dwie córki.

Czytaj także

Nie żyje łódzki dziennikarz Krzysztof Michalski

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2012 11:01
Krzysztof Michalski zmarł w Kutnie po długiej i ciężkiej chorobie. Miał 46 lat. Był znanym i cenionym dziennikarzem w regionie łódzkim.
rozwiń zwiń