X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kim jest Lescop?

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2013 10:24
Mało kto przypuszczał, że rok 2012 należeć będzie właśnie do niego. Solowy, debiutancki album zatytułowany po prostu "Lescop" został uznany za jedną na najważniejszych francuskich płyt minionych dwunastu miesięcy.
Fragment okładki debiutanckiej płyty Lescop
Fragment okładki debiutanckiej płyty "Lescop”

Dla większości pojawił się znikąd. Ci bardziej wtajemniczeni wiedzieli, że pod pseudonimem Lescop (a właściwie bretońskim nazwiskiem jego prababki) ukrywa się Mathieu Peudupin (ur. 1978), mający na swoim koncie płyty nagrane z zespołem Asyl.
Fan muzyki z Manchesteru – Joy Division i New Order, swój pokój w La Rochelle obklejał plakatami Bowiego, The Doors i The Sex Pistols. Co z tego wynikło?
Zapraszam tuż po godz. 22.00,
Jacek Hawryluk

Zobacz więcej na temat: Jacek Hawryluk The Doors