Nowe Hot Chip i...tydzień do Open'era

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2012 18:19
"In our heads" w roli płyty tygodnia, ostatni "tradycyjny" konkurs o podwójny karnet na Festiwal Open'er 2012 i mecz...Nie wiem komu kibicować!
In our heads - okładka płyty
In our heads - okładka płyty

Portugalia czy Hiszpania? Właśnie przeczytałam, że dziś zagra na boisku "prawie miliard euro". Nie mogę się powstrzymać i od razu przeliczyłam to na koncerty, festiwale, które można za to zorganizować :)

7 dni zostało do festiwalu Open'er 2012. Z koncertami, które chce zobaczyc poradziłam sobie szybko, ale co zapakować do Gdynii? Będzie lato czy będzie lało i powtórka z koncertu Pulp? Strategiczne decyzje :) Dzisiaj ostatni konkurs o karnety na cały festiwal - w tradycyjnej formie! Zostaną już tylko karnety ostatniej szansy, które oddamy w dobre ręce podczas audycji 3 lipca - już z Gdyni!

W roli płyty tygodnia "In our heads" zespołu Hot Chip! Posłuchamy i oczywiście czekamy na ich kolejny koncert w Polsce - w sierpniu, na Nowej Muzyce!

Nie zapominamy o Faith No More na Malcie w Poznaniu, mamy zaproszenia!

A taka informacja napłynęła z obozu Blur:

Po raz pierwszy w swojej karierze Blur premierowo wykonają nowy materiał na żywo na Twitterze. W poniedziałek 2 lipca o 18:15 czasu brytyjskiego zagrają dwie nowe piosenki, a transmisję będzie można oglądać na całym świecie za pośrednictwem Internetu.
Fani zobaczą premierowe wykonanie dwóch nowych piosenek, nadawane całkowicie na żywo z tajnego miejsca w Wielkiej Brytanii: będą to utwory Under The Westway i The Puritan napisane z myślą o zbliżającym się koncercie w Hyde Parku, na który bilety zostały już wyprzedane.
Damon Albarn mówi „Napisałem te piosenki do Hyde Parku i nie mogę się doczekać chwili, gdy je ujawnimy i zagramy na żywo”.
Wejdź na @blurofficial o 18:15 czasu brytyjskiego, by wysłuchać pierwszego utworu oraz specjalnego wywiadu z zespołem. Grupa zagra kolejny utwór o 19:15.
koniec cytatu

do usłyszenia

Agnieszka

27.6.12

L.STADT- UFO

VAMPIRE WEEKEND- holiday

JARVIS COCKER- f*ckingsong

FAITH NO MORE- ashes to ashes

THESE NEW PURITANS- attack music

YEAH YEAH YEAHS- dragon queen

HOT CHIP- these chains /płyta tygodnia

HOT CHIP- flutes /płyta tygodnia

EBONY BONES- guess we'll always have new york

20-21

THE KILLS- you don't own the road

JANELLE MONAE- dance or die

JANELLE MONAE- wondaland

BAT FOR LASHES- pearl's dream

ORBITAL- never

SBTRKT feat.JESSIE WARE- right thing to do

JESSIE WARE- 110%

THE XX- heart skipped a beat

BON IVER- wash.

JACASZEK- even not within seeing of the sun