I Ty możesz zagrać w Węgorzewie

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2012 10:00
Nastał grudzień, a już myślami jesteśmy przy słonecznym lecie na pięknych Mazurach. Trójka ponownie zaprasza do Węgorzewa.
Dżem na Seven Festival 2012
Dżem na Seven Festival 2012Foto: fot. mat. patrona

Dziś rusza konkurs o Grand Prix Seven Festival 2013. W audycji oczywiście jeszcze więcej o przyszłorocznym święcie rock’n’rolla w Węgorzewie. Regulamin konkursu znajdziecie tutaj: http://www.sevenfestival.com/grand-prix/grand-prix-regulamin-konkursu-dla-amatorskich-zespo%C5%82%C3%B3w-rockowych

Prezenty również się pojawią, choć do Mikołaja jeszcze trochę czasu. Poza tym kilka rzeczy, których już wspólnie słuchaliśmy, ale też i takie, co czekały w kolejce. Naszym albumem grudnia od dzisiaj będzie druga płyta Grabka, Wojtka Grabka, zatytułowana "Duality". 

Do usłyszenia dziś po 22 w "Mało Obiektywnie",

Mariusz Owczarek

Zobacz więcej na temat: Mazury węgorzewo

Czytaj także

Grzech wyrusza w świat

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2012 15:00
- World Orchestra to spełnienie moich marzeń. Mogę w niej grać z muzykami, których fanem od lat pozostaję - mówił w Trójce szef niezwykłego zespołu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grabek i jego "Duality"

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2012 12:56
Grabek tworząc drugą płytę postanowił, że ma być krótko, zwięźle i dosadnie. "Duality" zaskakuje stylistyczną różnorodnością, skomplikowaną rytmiką i nieszablonowymi harmoniami. Całość owocuje wpadającymi w ucho melodiami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Nie będę gwiazdą - będę legendą"

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2012 13:25
Tak kiedyś powiedział. I znowu miał rację. Dziś po 22.00 w Trójce tylko Freddie Mercury i Queen. W roli głównej najnowsze wydawnictwo "Hungarian Rhapsody: Live In Budapest”.
rozwiń zwiń