X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Męskie Granie czas zacząć!

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2012 12:45
- Męskie Granie to wymiana myśli, energii oraz pomysłów. To siła, która oddziałuje na ludzi i różni się bardzo od innych festiwali - mówi Wojtek Wysocki, organizator Męskiego Grania przed pierwszym koncertem tegorocznej trasy.
Audio
  • Wojtek Wysocki opowiada o tegorocznej trasie Męskiego Grania
Męskie Granie czas zacząć
Foto: fot. mat. promocyjne

- Męskie Granie to nie tylko muzyka, to splot wielu ludzkich zmagań także na innych polach. Zależy nam na tym, by w każdej części Męskiego Grania był pierwiastek artystyczny. W Strefa ART nie uciekamy od interakcji, staramy się mieć jej więcej niż w poprzednich latach. Warto przyjść, wziąć udział i tworzyć coś wspólnie - zaprasza Wojtek Wysocki, zapowiadając niespodzianki dla publiczności.

Trójka jest patronem strategicznym Męskiego Grania, które w tym roku, za sprawą dyrektor artystycznej Katarzyny Nosowskiej nabrało nowego, kobiecego charakteru. Przedsięwzięcie jest już marką dobrze rozpoznawaną. Świadczyć może o tym fakt, że bilety na koncerty w  Warszawie i Krakowie, czyli pierwszych dwóch miejscowościach już dawno zostały wyprzedane, a na koncerty we Wrocławiu, Poznaniu i Żywcu topnieją w zawrotnym tempie.

/

W sobotę, 14 lipca, w warszawskim Centrum Sztuki Koneser zagrają: Nosowska, Grabek, Marek Dyjak i Kamp!, a także, jedyny raz podczas tegorocznego Męskiego Grania, Tomasz Stańko, BaBu Król, czyli Bajzel i Budyń, śpiewający Stachurę, June, Leszek Możdżer, Wojciech Waglewski i wybrany przez słuchaczy Trójki Crab Invasion. Kobiece wcielenie muzyki zaprezentuje zespół Muzykoterapia z wokalistką Izą Kowalewską oraz – także tylko podczas koncertu w Warszawie – Marika, wspierająca Pablopavo i Ludziki.

- W podstawowym line-upie mamy 35 składów, które występują w różnych konfiguracjach oraz dodatkowo z konkursu 6 zespołów. Będzie więcej koncertów niż w ubiegłym roku - opowiada gość Piotra Stelmacha. Męskie Granie to od początku niezmienne zasady dla artystów: 30 minut na scenie, tyle samo czasu na próbę, takie same prawa i obowiązki dla wszystkich. - To mnóstwo spotkań, fajnej wymiany myśli, energii i pomysłów - podkreśla Wojtek Wysocki.

W każdy letni weekend Piotr Stelmach i Anna Gacek będą przenosić się do kolejnych koncertowych miast, z których poprowadzą specjalne wydania "Offensywy” (piątki, od godz. 22.00) oraz "Myśliwieckiej 3/5/7" (soboty, od godz. 16.00). Dziennikarze będą rozmawiać z występującymi muzykami oraz artystami ze strefy ART – Małgorzatą Szabłowską, Markiem Mielnickim, Martyną Czerwińską, Pawłem "Spiderem" Pająkiem i Markiem "Looneyem" Rybowskim, relacjonować przebieg koncertów oraz wydarzenia towarzyszące imprezie.
Piotr Stelmach zaprasza również w lipcowe i sierpniowe poniedziałki o godzinie 15.00 na audycję "Męskie Granie", w której będzie można wygrać podwójne bilety na nadchodzący koncert i wysłuchać fragmentów występów. W najbliższym wydaniu nagrodami będą zaproszenia do krakowskich Ogrodów Muzeum Archeologicznego, gdzie 21 lipca zagrają Nosowska, Marek Dyjak, Czesław Śpiewa, Grabek, Julia Marcell, Kari Amirian, KNŻ, Łąki Łan, Mitch&Mitch, O.S.T.R. Tabasko oraz Afro Kolektyw.
Na trasie Męskiego Grania pojawią się także zespoły wybrane przez słuchaczy Programu 3 w głosowaniu internetowym. Z ponad 20 prezentowanych przez Piotra Stelmacha na antenie Trójki grup, na Męskim Graniu zagrają: Crab Invasion i Afro Kolektyw, a także Hanimal, Sorry Boys, Drekoty i Jazzpospolita.
Więcej informacji o Męskim Graniu na stronie: www.meskiegranie.pl

Czytaj także

Relacje z Męskiego Grania tylko na antenie Trójki

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2012 12:37
W nadchodzący weekend w Warszawie rozpoczyna się letnia trasa Męskie Granie 2012 – czyli muzyka i sztuka w najlepszym koncertowym wydaniu. Już od piątku, 13 lipca, na antenie Trójki wywiady z artystami, fragmenty występów oraz bilety do wygrania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pierwszy koncert Męskiego Grania za nami!

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2012 13:01
Męskie Granie 2012 rozpoczęte! "Myśliwiecka 3/5/7" w sobotę wróciła do stołecznego klubu Koneser, skąd przez trzy godziny Anna Gacek i Piotr Stelmach starali się Państwu przekazać jak najwięcej ciekawych informacji.
rozwiń zwiń