X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Obywatel Miłość", czyli nieznane oblicze Grzegorza Ciechowskiego

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2019 13:00
– Życie Grzegorza kręciło się wokół miłości i chcieliśmy pokazać go jako człowieka, który kochał swoją kobietę, rodzinę. Wiemy to też z jego tekstów, które, nawet gdy były pisane o polityce, to miłość w nich się również znajdowała – mówiła Anna Skrobiszewska.
Audio
  • Jak powstawał film "Obywatel Miłość"? (Markomania/Trójka)
Anna i Wojciech Skrobiszewscy z córkami Różą i Józią oraz Marek Niedźwiecki
Anna i Wojciech Skrobiszewscy z córkami Różą i Józią oraz Marek NiedźwieckiFoto: Ola Budka/PR

Plakat filmu "Obywatel Miłość" Plakat filmu "Obywatel Miłość"

Anna i Wojciech Skrobiszewscy rozmawiali z Markiem Niedźwieckim o filmie "Obywatel Miłość", nad którym pracowali przez ostatnie miesiące. Jego warszawska premiera odbyła się w czwartek, 13 czerwca w Kinie Elektronik. Ten film to odważna, szczera i intymna opowieść Anny Skrobiszewskiej o jej wieloletnim związku z wybitnym artystą, autorem tekstów, kompozytorem, wokalistą – Grzegorzem Ciechowskim.

To przepełniona emocjami, bardzo osobista historia rzucająca nowe światło na osobę Ciechowskiego, pozwalająca lepiej zrozumieć jego twórczość i życiowe wybory. Nigdy niepublikowane materiały archiwalne, które zostały wykorzystane w filmie, pokazują artystę w innym niż dotychczas znanym świetle. Widzimy Grzegorza jako głowę rodziny, ojca i męża.

Film jest debiutem reżyserskim Wojciecha Skrobiszewskiego, obecnego męża Anny. "Obywatel Miłość" to niezależna niskobudżetowa produkcja, którą stworzyła grupa trojga przyjaciół.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Markomania
Prowadzi: Marek Niedźwiecki
Gość: Anna Skrobiszewska (wdowa po Grzegorzu Ciechowskim), Wojciech Skrobiszewski (przedsiębiorca) 

Data emisji: 15.06.2019
Godzina emisji: 12.07

ml/kh


Czytaj także

Michał Kowalonek: wolę mówić niż śpiewać

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2019 12:00
– Zwolniliśmy trochę na moją prośbę, żebym mógł zadbać o nową płytę. Cały czerwiec będę jeździł z gitarą do małych miejsc, czasem nawet mieszkań, by o niej opowiadać – mówi Michał Kowalonek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Markomania" z Doliny Charlotty

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2019 13:00
8 czerwca w Dolinie Charlotty odbędzie się wyjątkowy koncert jubileuszowy "Strzał w dziesiątkę". W czerwcu tego roku mija bowiem dziesięć lat od kiedy Dolina Charlotty przyjęła pierwszych gości.
rozwiń zwiń