"Motyw:Niemen". Wspaniały finał w Jarocinie

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2017 22:00
To był wspaniały finał ostatniego dnia tegorocznego Jarocin Festiwal. Na Scenie Park, tuż po godz. 22.00, pojawił się Krzysztof Zalewski z zespołem, by zagrać piosenki z repertuaru Czesława Niemena.
Audio
Koncert Krzysztofa Zalewskiego z zespołem. W Jarocinie zabrzmiał Motyw:Niemen
Koncert Krzysztofa Zalewskiego z zespołem. W Jarocinie zabrzmiał "Motyw:Niemen"Foto: Michał Skrzypczak

Koncert retransmitowaliśmy w audycji "Lista osobista" w sobotę 29 lipca. Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

W 2017 roku mija 30 lat od pierwszego występu Czesława Niemena w Jarocinie oraz 50 lat od wydania płyty "Dziwny jest ten świat". Ten podwójny jubileusz obchodziliśmy w ramach finałowego koncertu ostatniego dnia festiwalu (16.07) pod hasłem Zalewski/Niemen.

Krzysztof Zalewski (śpiew), Natalia i Paulina Przybysz (chórki), Jurek Zagórski (gitara), Jarosław Jóźwik (klawisze) oraz Kuba Staruszkiewicz (perkusja) zaprezentowali utwory Czesława Niemena w nowych, odświeżonych aranżacjach na Scenie Park. 

Czytaj także

Jarocin. Ewolucja legendarnego festiwalu

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2017 21:05
Kolejny festiwal w Jarocinie przeszedł do historii. W tym roku po raz pierwszy od dekad nie odbywał się przy znanej bywalcom ulicy Maratońskiej, ale w centrum miasta - na rynku i w pobliskim parku.
rozwiń zwiń