X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

To jest naprawdę moja najlepsza płyta

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2010 19:00
Po wielu latach Edyta Bartosiewicz wreszcie wraca na scenę. W Trójce zadeklarowała, że najnowsza płyta będzie najlepszą w jej dotychczasowym dorobku.
Audio

Edyta Bartosiewicz, jak sama przyznaje, zawsze bardzo krytycznie podchodziła do tego, co robiła. Wiele swoich starych piosenek ocenia dziś bardzo negatywnie i do nich nie wraca. Jednak na Orange Warsaw Festival, oprócz nowych utworów i jednego coveru, zdecydowała się zaśpiewać stare przeboje w nowych wersjach.

O swoich piosenkach powiedziała, że są "mega autobiograficzne". – Nawet jeśli wcześniej mówiłam, że nie są, to pewnie jeszcze nie byłam gotowa, aby tak o tym mówić wprost – ocenia.

Jej zdaniem zmieniła się w ciągu tych 8-10 lat, gdy milczała. Obiecuje jednak swoim fanom, że opowie, co się z nią wtedy działo.

Kawałki, które pojawią się na jej najnowszej płycie, zaczęły powstawać już w 2002 r. Edyta myślała wtedy, że zamyka nimi pewien okres w swoim życiu. Okazało się jednak, że wyśpiewała sobie nimi kolejne lata.

Najnowszy krążek, który w sklepach muzycznych ma pojawić się prawdopodobnie jeszcze na jesieni, będzie nosił tytuł "Tam, dokąd zmierzasz". – Jestem bardzo zadowolona z tekstów. Zresztą, jeśli mogę tak troszeczkę zachęcić, to myślę, że to naprawdę jest najlepsza moja płyta.

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Edytą Bartosiewicz, który przeprowadził Piotr Metz.

Czytaj także

Mikrokosmos

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2008 02:00
Audycja z 18 sierpnia 2008
rozwiń zwiń

Czytaj także

PO OFFENSYWIE DE LUXE

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2009 16:00
rozwiń zwiń

Czytaj także

EDYTA NIE PO RAZ OSTATNI!

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2009 16:00
rozwiń zwiń