To będzie długa noc w "Atelier"!

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2012 14:50
Czeka nas zmiana czasu na ten, o którym nie chcę na razie myśleć (brr). Ale są też plusy, najbliższe "Atelier" to aż pięć godzin!
The Haunted Man Bat For Lashes (fragment okładki)
"The Haunted Man" Bat For Lashes (fragment okładki)Foto: fot. mat. promocyjne

Zmieści się dużo muzyki. Naszej - w ostatnich tygodniach - ulubionej. Bat For Lashes, Lou Doillon, Grizzly Bear, Ania, coverowe Fleetwood Mac, na chwilę przed polskimi koncertami Jessie Ware i Twin Shadow, oczywiście - odliczając dni do późnej jesieni - muzyka The Rolling Stones i mnóstwo piosenek, których dawno w "Atelier" nie graliśmy.

A skoro to długa noc, to zmieści się też sporo muzyki z wielkiej płyty The Smashing Pumpkins, "Mellon Collie And The Infinite Sadness" - w końcu to dwupłytowy kolos. Wszystko "Tonight, Tonight"!

Zapraszam w nocy z soboty na niedzielę między godz. 2 a 6,

Anna Gacek
A tu jesteśmy >>

Zobacz więcej na temat: fleetwood mac The Rolling Stones

Czytaj także

Bon Iver, Wiz Khalifa, Friendly Fires oraz Bat For Lashes na Open’erze!

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2012 20:30
W Trójkowym "Programie Alternatywnym" Mikołaj Ziółkowski, szef Alter Artu, ogłosił personalia kolejnych czterech gwiazd Open'er Festival 2012.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Długość dźwięku samotności Florence Welch

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2012 20:00
- Mam najlepszą pracę na świecie, ale bal w końcu się kończy i wracam do normalnego świata niczym Kopciuszek - zdradza artystka Annie Gacek. - A tam czeka na mnie samotność...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Metronomy: nie spodziewaliśmy się takiego sukcesu

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2012 10:06
- Jesteśmy w trasie od wydania "The English Riviera" w 2011 roku, a ponieważ trudno robić coś dokładnie tak samo przez tak długi czas, to nasze piosenki się zmieniają - mówili w Trójce przed swoim występem na Off-ie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Brodka między Żywcem a Stanami

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2012 20:08
- Chyba nigdy nie widziałam w tym miejscu tylu osób, a znam Żywiec doskonale. Nie można było finału Męskiego Grania lepiej wymyślić, choć swoim koncertem się stresuję - mówiła Monika Brodka przed występem na finałowym koncercie Męskiego Grania.
rozwiń zwiń