Pożegnanie Lewandowskiego

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2014 15:02
Pożegnanie Roberta Lewandowskiego z Dortmundem, podsumowanie T-Mobile Ekstraklasy i lig zagranicznych. O tym wszystkim mówiliśmy w "Trzeciej Stronie Medalu".
Audio
  • Maciej Rutkowski - windsurfer, który szykuje się do zawodów na Stadionie Narodowym (Trzecia Strona Medalu/ Trójka)
  • Radosław Leniarski - o przygotowaniach do mundialu i spostrzeżeniach na ten temat cz. 1 (Trzecia Strona Medalu/ Trójka)
  • Radosław Leniarski - o przygotowaniach do mundialu i spostrzeżeniach na ten temat cz. 2 (Trzecia Strona Medalu/ Trójka)
  • Monika Sułkowska o mistrzostwach świata w snookerze (Trzecia Strona Medalu/ Trójka)
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski Foto: PAP/EPA/BERND THISSEN

Radosław Leniarski  z Gazety Wyborczej podzielił się swoimi wrażeniami z Brazylii. Przez kilka tygodni rozmawiał z ludźmi i oglądał najważniejsze miejsca zbliżającego się mundialu.
Ale nie tylko futbolem żyją kibice. Opowiedzieliśmy też państwu o mistrzostwach świata w snookerze, świetnym windsurferze, znakomitej kitesurferce oraz o miejscu przygotowań sportowych, jakiego może nam pozazdrościć cała Europa.
Zapraszamy do słuchania "Trzeciej Strony Medalu".
Michały: Olszański i Gąsiorowski


Czytaj także

Bundesliga: Lewandowski pożegnał się z kibicami Borussii. Były łzy, owacje i kwiaty

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2014 14:57
Kibice Borussii Dortmund po raz ostatni oglądali występ Roberta Lewandowskiego na Signal Iduna Park w roli zawodnika ich drużyny. Polak nie zdobył bramki w meczu z Hoffenheim, ale do siatki trafił Łukasz Piszczek.
rozwiń zwiń