X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

21 grudnia 2008

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2008 21:00
Puszka tuńczyka, 2-3 patyki selera naciowego, 2 ogórki konserwowe, 1 kiszony, cebula dymka, jabłko, majonez. Tak, to na już na środę. A dziś: Caamora, Claire Hamill, Hogarth, Lubomski, Materac, Neske, Saxon, SBB, Schulze/Gerrard, Sepultura, Żywiołak.
Audio

Tak, to na już na środę, bo w Wigilię między 14.00 a 16.00 przy muzyce z Trzeszczących Płyt ostatnia szansa na ubieranie choinki i przygotowania brakującego dania na Wieczerzę. Taką sałatkę skroiliśmy już niejednokrotnie, chociaż nasza zwykle jest POTRÓJNA - zawsze się sprawdzała. Najbliższy test w środę. Dziś natomiast w koszyku jednak przeważają płyty, niektóre już z 2009 roku: Caamora, Claire Hamill, Steve Hogarth, Mariusz Lubomski, Materac, Neske, Saxon, SBB, Klaus Schulze/Lisa Gerrard, Sepultura, Żywiołak. Korzystając z okazji przypominam, że w Piątrek 26 grudnia w M3 dwudziestka Państwa ulubionych utworów z Kabaretu Starszych Panów. Można jeszcze przysyłać swoje propozycje - proszę nie zapomnieć o pełnym adresie pocztowym z kodem. Zapraszam, i ciepło myślę do Państwa na te dni. Więcej o audycji, płycie, książce na stronie sluchaczy www. minimax.info.

Czytaj także

Mikrokosmos

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2008 02:00
Podsumowanie roku? nic z tych rzeczy, to byłby zwykły zapychacz.. Zamiast tego kolejna porcja nowej, niezwykłej muzyki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mikrokosmos

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2009 02:00
Zachciało nam się Snowmana, pozostaje Materac. Ale nie tylko bo cała zgraja artystów grzać nas dziś będzie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

4 stycznia 2009

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2009 21:00
Wilson i Geffen przed koncertem, Ancestors, Blacklist, Dion, Matt Duke, IAMX, Incarnations, Krzak, Made in Poland, Negradonna, Plastic, Saxon, Sepultura, Yes. Trzeszcząca Płyta 2 i za chwilę 3. Książka Rozmowy Trzecie nadal wyłącznie przez Internet.
rozwiń zwiń