Rusza Nowe Męskie Granie 2014!

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2014 18:00
- Mecenas Męskiego Grania postanowił, że rozszerzamy formułę, robimy więcej, dalej, bardziej i głębiej. Tegoroczny konkurs dotyczący Nowego Męskiego Grania, nowych, młodych, obiecujących i zdolnych wykonawców będzie dwuetapowy - zapowiada w audycji "Myśliwiecka 3/5/7" Piotr Stelmach.
Audio
  • Rusza Nowe Męskie Granie 2014! (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
Rusza Nowe Męskie Granie 2014
Foto: mat.promocyjne

- Najważniejsze jest to, że już można wchodzić na facebookowy profil Męskiego Grania i wybierać. W tym roku jest fantastyczna ekipa 20 wykonawców, którzy przyjęli nasze zaproszenie. Państwo będą na nich głosować do 20 czerwca. Potem 10 z nich zagra koncert - mówi Piotr Stelmach.

Kulturalna Plaża Trójki w Sopocie otwarta!

- Spotykamy się na koncercie na Kulturalnej Plaży Trójki 28 czerwca. To wydarzenie będzie trwało cały dzień, mniej więcej od południa. Na koncercie pojawi się też gwiazda - zapowiada Piotr Stelmach. Po koncercie, do 4 lipca odbędzie się drugi etap głosowania. Tym razem na 6 artystów, którzy pojadą w trasę Męskiego Grania.

Trasa Męskiego Grania 2013>>>

W tym roku przed artystami zostało postawione zadanie. Podczas koncertuna Kulturalnej Plaży Trójki mają wrócić do swoich muzycznych korzeni. Do klasyków polskiej piosenki, których słuchali wcześniej. Podczas występu w Sopocie mają zaprezentować własną interpretację wybranego przed siebie utworu "klasyka".

Oto 20 artystów, na których można głosować: Agyness B. Marry, AKX, Bulbwires, Cinemon, Derlak/Trąbczyński/Szablowski Trio, Drekoty, Karate Free Stylers, Magnificent Muttley, Michał Przerwa-Tetmajer, MIKROBI.T, MoMo, ØRGANEK, Patrick The Pan, Ryba And The Witches, Saluminesia, Tetrix, The Esthetics, The Freuders, The Saturday Tea, The Shipyard.

Tu można zagłosować na ulubionego artystę>>>

Mecenasem Męskiego Grania jest marka Żywiec. Kolejne szczegóły dotyczące Nowego Męskiego Grania zostaną ujawnione w audycji "Myśliwiecka 3/5/7" za tydzień.

Na "Myśliwiecką 3/5/7" zapraszamy w soboty od 16.05 do 18.00.

(mp/mc)

Czytaj także

Artur Rojek: decyzja o odejściu z Myslovitz dojrzewała we mnie przez lata

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2014 11:09
- Jest to dla mnie specyficzny czas. Po dwóch latach udało mi się doprowadzić nagranie swojej pierwszej solowej płyty do końca. Bardzo się z tego cieszę - mówi gość audycji "Myśliwiecka 3/5/7" Artur Rojek. Artysta wydał właśnie album "Składam się z ciągłych powtórzeń".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Little White Lies: najpierw ślub, potem płyta

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2014 16:14
Kasia Bartczak i Zbyszek Krenc tworzą duet nie tylko na próbach i koncertach, ale i w życiu pozamuzycznym. O swoim zbliżającym się ślubie, ale też o nadchodzącej drugiej płycie, łódzcy muzycy opowiedzieli w audycji "Myśliwiecka3/5/7".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Damon Albarn: wróciłem do miejsc znanych z dzieciństwa

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2014 18:58
- Kiedy słuchasz tej płyty nie masz wątpliwości, że to ja śpiewam i prawdopodobnie śpiewam o sobie. W końcu to ja się podpisałem pod tym materiałem - mówi Damon Albarn w rozmowie z Piotrem Stelmachem. Artysta wnikliwie opisuje najnowszy album "Everyday Robots", prace nad nim i swoje życie.
rozwiń zwiń