Męskie Granie: czas na Kraków!

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2017 07:00
Tym razem Anna Gacek poprowadziła audycję "Myśliwiecka 3/5/7" z Krakowa. Jej gośćmi byli artyści, którzy w sobotnie popołudnie wystąpili na głównej scenie Męskiego Grania: Julia Pietrucha i Wojtek Mazolewski.
Audio
  • Rozmowa Anny Gacek z Julią Pietruchą (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
  • Rozmowa Anny Gacek z Wojtkiem Mazolewskim (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
Męskie Granie 2017 w Krakowie
Męskie Granie 2017 w KrakowieFoto: D. Kramski/Live

Julia Pietrucha pojawiła się przed trójkowym mikrofonem chwilę po swoim występie. - Było genialnie, ludzie dali się wciągnąć i w końcu dopisała pogoda - cieszyła się artystka. - Stresujemy się za każdym razem, ale nie jest to paraliżujące. Im dalej idziemy, tym więcej energii daje nam publiczność.

Wojtek Mazolewski opowiedział Annie Gacek o projekcie "Punk Freud". - Czuliśmy wtedy, że coś się zmienia. Przełamywaliśmy stereotypy i sposób myślenia o zespołach jazzowych. Cieszę się, że wykorzystaliśmy tę energię do pokazania, że jazz nie gryzie, a jeżeli gryzie, to poztywnie, szarpiąc nam emocje - wspominał nasz gość. Grupa Pink Freud zagrała na sobotnim Męskim Graniu utwory z wydanego 10 lat temu albumu "Punk Freud", a na scenie towarzyszyły im prawdziwe legendy punk rocka: Robert Brylewski, Tomek Lipiński, Tomek Budzyński, Robert Robal Matera, Alek Korecki i Antoni Gralak.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonych nagrań.

Tu można znaleźć pierwszą godzinę audycji >>>

Tu można znaleźć drugą godzinę audycji >>>

***

Tytuł audycji: Myśliwiecka 3/5/7
Prowadzi: Anna Gacek
G
oście: Julia PietruchaWojtek Mazolewski
Data emisji: 12.08.2017
Godzina emisji: 17.12

ab/mg

Czytaj także

Męskie Granie. Przystanek w Katowicach

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2017 11:00
Katowice to już trzeci przystanek na tegorocznym Męskim Graniu. Z tej okazji Anna Gacek spotkała się z trojgiem artystów występujących w "najbardziej miejskim z miast" tej trasy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Męskie Granie debiutuje w Gdyni

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2017 09:00
Po pięciu latach Męskie Granie wróciło do Trójmiasta. Audycję "Myśliwiecka 3/5/7" Anna Gacek poprowadziła ze słonecznej Gdyni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Męskie Granie 2017. Czy scena jest jak narkotyk?

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2017 23:09
rozwiń zwiń