X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Męskie Granie 2013: Nosowska i O.S.T.R o życiu i muzyce

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2013 14:11
- Mam nadzieję, że nigdy nie znajdzie się nic, co będzie w stanie mnie odciąć od ostatniego łącznika z dzieciństwem. Dopóki będę tworzyć muzykę, dopóty będę dzieckiem. Kiedy wychodzę ze studia zaczyna się dorosłe życie - mówił O.S.T.R.
Audio
  • Męskie Granie 2013: Nosowska i OS.T.R o życiu i muzyce (Myśliwiecka 3/5/7 / Trójka)
Nowi dyrektorzy artystyczni Męskiego Grania 2013: Katarzyna Nosowska i O.S.T.R
Nowi dyrektorzy artystyczni Męskiego Grania 2013: Katarzyna Nosowska i O.S.T.RFoto: www.meskiegranie.pl

Dyrektorzy artystyczni Męskiego Grania 2013 - Katarzyna Nosowska i O.S.T.R. - odwiedzili "Myśliwiecką 3/5/7", by opowiedzieć o tegorocznej trasie, projektach muzycznych i "życiu muzyką". Ogłosili także zestaw artystów, którzy wystąpią na pierwszym koncercie 13 lipca w Krakowie.

10 czerwca podczas audycji "W tonacji Trójki", która była nadawana z Żywca, został po raz pierwszy zaprezentowany utwór promujący trasę koncertową Męskiego Grania. "Jutro jest dziś" wykonują Katarzyna Nosowska i O.S.T.R., dyrektorzy artystyczni Męskiego Grania 2013.

- Traktuję to bardziej jako utwór o zrozumieniu swojego miejsca na ziemi. Muzyka cały czas daje mi ten smak dzieciństwa. Spełniłem mnóstwo swoich marzeń, dlatego że bardzo dużo marzę. Jest taki wers: "wiara w cuda stawia nam cele". Nie potrafiłem nic innego w życiu niż cały czas wierzyć w te cuda, które dla osoby kierującej się zdrowym rozsądkiem mogły wydawać się nieosiągalne - opowiadał O.S.T.R., wspominając studia w łódzkiej Akademii Muzycznej, nagrywanie kolejnych płyt.

- Dzieli nas jedynie różnica wieku i fakt, że nie jestem po akademii muzycznej. Nigdy nie uczyłam się muzyki, jestem tylko i wyłącznie słuchaczem. Muzyka towarzyszy mi praktycznie 24 godziny na dobę. Próbuję od lat śpiewać i wymyślać melodie to wszystko - mówiła Katarzyna Nosowska w rozmowie z Piotrem Stelmachem.

Męskie Granie 2013 promuje singiel "Jutro jest dziś". Posłuchaj opowieści, jak powstawał!

Właściwa trasa koncertowa rozpocznie się 13 lipca 2013 koncertem w Krakowie. W ubiegłym roku koncert inaugurujący Męskie Granie odbył się w Warszawie >>>

Trwa niezwykły konkurs, w ramach którego wybierają Państwo młodych wykonawców (spośród 32 zespołów), którzy zaprezentują się na scenie głównej w ramach Nowego Męskiego Grania! Zwycięzców Piotr Stelmach prezentuje w "Myśliwieckiej 3/5/7" . Wiemy już, że w Krakowie zaprezentuje się Maja Olenderek Ensamble , a w Chorzowie wystąpi Zalef .

Męskie Granie - wywiady, informacje, zdjęcia >>>

20 lipca Męskie Granie będzie gościć po raz pierwszy w Chorzowie!

27 lipca muzycy pojawią się we Wrocławiu, a 3 sierpnia w Gdańsku. W 2011 roku można było posłuchać tam Pink Freud i Muzyki Końca Lata >>>

10 sierpnia Męskie Granie zaprasza do Poznania, a 17 do Warszawy. Trasa koncertowa zakończy się w Żywcu 31 sierpnia.

 

Na początku tego roku gwiazdy trasy 2012 oraz jej Dyrektor Artystyczna Katarzyna Nosowska wystąpili w audycji "Offensywa". Zobacz niezwykły koncert!

Dwupłytowe wydawnictwo dokumentujące Męskie Granie 2012 dostępne (z trójkową dwuzłotówką) na sklep.polskieradio.pl Znajdą tam Państwo także płyty z poprzednich edycji Męskiego Grania. Zapraszamy!

"Myśliwiecka 3/5/7" na antenie Trójki w każdą sobotę od 16.00 do 18.00.

Czytaj także

Męskie Granie 2013: wiemy kto zagra w Krakowie!

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2013 17:20
- Kiedy wczoraj zamykaliśmy głosowanie o 12.00 nie spodziewałem, że będzie miała tak ogromną przewagę nad resztą wykonawców. Wzięła szturmem ten pierwszy tydzień! To cudowny głos, który burzy mury Jerycha - mówił Piotr Stelmach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Męskie Granie 2013: w Chorzowie zagra Zalef!

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2013 16:00
Podczas koncertu 20 lipca wystąpi Krzysztof Zalewski. Męskie Granie po raz pierwszy w swojej historii zagości w tym roku w Chorzowie. - Zalef zaprezentuje piosenki ze swojej nowej płyty, która mam nadzieję, już wkrótce się ukaże - mówił w audycji "Myśliwiecka 3/5/7" Piotr Stelmach. Jak przypomniał Zalef startował w konkursie Młode Męskie Granie już w zeszłym roku, niestety bez sukcesu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Męskie Granie 2013 promuje singiel "Jutro jest dziś". Posłuchaj!

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2013 11:00
W poniedziałkowej audycji "W tonacji Trójki", która była nadawana z Żywca został po raz pierwszy zaprezentowany utwór promujący trasę koncertową Męskiego Grania. "Jutro jest dziś" wykonują Katarzyna Nosowska i O.S.T.R., dyrektorzy artystyczni Męskiego Grania 2013.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Męskie Granie 2013: hip-hop we Wrocławiu!

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2013 18:40
27 lipca na scenie Nowego Męskiego Grania wystąpi pierwszy w historii imprezy hiphopowy skład - Hifi Banda, ogłosił w "Myśliwieckiej 3/5/7" Piotr Stelmach.
rozwiń zwiń