"John Wick 3", czyli trzeci akt historii pewnej zemsty

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2019 13:47
– Pierwsza część "Johna Wicka" była czymś, czego dawno nie było w zachodnim kinie akcji. Ta seria odmieniła cały ten nurt. – mówi Radosław Czyż z Gazety Wyborczej.
Audio
  • "John Wick", czyli rewolucja w kinie akcji (ABC popkultury - zestaw powiększony/Trójka)
Keanu Reeves
Keanu ReevesFoto: Kathy Hutchins/Shutterstock.com

Niedościgniony zabójca i miłośnik psów John Wick wpada w śmiertelnie poważne kłopoty. Likwidując jednego z członków wszechpotężnej Gildii Zabójców, Wick staje się celem najlepszych i najbardziej bezlitosnych fachowców w branży. Za jego głowę zostaje wyznaczona nagroda, której nikt nie jest w stanie się oprzeć. Nie ma takiego miejsca na Ziemi, gdzie mógłby się skryć. Nie ma takiego twardziela, który stanąłby po jego stronie. Jego tropem rusza nawet tajemnicza piękność (Halle Berry), której boją się nawet umarli. Czyżby era Johna Wicka dobiegła końca?

Czy warto udać się do kina na "Johna Wicka 3"? Odpowiedź na to pytanie w dołączonym nagraniu audycji, w którym również rozmowa z Pawłem Timofiejukiem, szefem Komiksowej Warszawy. Zapraszamy do słuchania!

***

Tytuł audycji: ABC popkultury – zestaw powiększony
Prowadzi: Katarzyna Borowiecka
Goście: Radosław Czyż (Gazeta Wyborcza), Paweł Timofiejuk (timof i cisi wspólnicy, szef Komiksowej Warszawy)
Data emisji: 19.05.2019 
Godzina emisji: 12.06

mat. prasowe/ml

Czytaj także

Szwedzkie "Ruchome piaski"

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2019 15:38
Katarzyna Borowiecka spotkała się z twórcami pierwszej szwedzkiej oryginalnej produkcji Netflixa. Chodzi o serial "Ruchome piaski". O czym opowiada serial, który powstał na podstawie bestsellerowej powieści kryminalno-psychologicznej Malin Persson Giolito?
rozwiń zwiń

Czytaj także

W obcym mieście

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2019 16:00
"Town of Strangers" zespołu Bokka, "Szarówka" Darii Zawiałow, "Jan Sobótkowy" Kapeli ze Wsi Warszawa – piękne, poetyckie teledyski do tych (i innych) utworów zrealizowali Dorota Piskor i Tomasz Ślesicki z kolektywu Psychokino. Spotykamy się z nimi w "ABC popkultury".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wielkie rozstrzygnięcia na wielkim i małym ekranie

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2019 16:00
– Wydawałoby się, że jestem dojrzałym człowiekiem, tymczasem "Avengers: Koniec gry" wprawiło mnie w taki stan emocjonalny, że sam nie wiedziałem ile mam lat – mówi o najnoweszej produkcji Marvela krytyk filmowy Łukasz Muszyński.
rozwiń zwiń