X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polska sierpniowa

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2019 06:00
– Sierpniowe noce są najpiękniejsze w całym roku. A ja na szczęście mogę otworzyć okno w studiu i nadawać z Myśliwieckiej 3/5/7 – zapowiadała audycję Ola Budka.
Audio
Ola Budka
Ola BudkaFoto: archiwum prywatne

W zastępstwie Doktora Wilczura, czyli gospodarza "Strefy rokendrola wolnej od angola", Ola Budka poprowadziła autorską audycję muzyczną. Tym razem jednak wpisała się w to, co zwykle nadawane jest o tej porze. Było po polsku, czyli bez angola. No, może z małymi wyjątkami. Wyjątkami byli polscy artyści śpiewający po angielsku.

W audycji wybrzmiał najnowszy singiel Anity Lipnickiej powstały we współpracy z Kubą Karasiem, ale mogliśmy posłuchać też takich zespołów jak: Lampky, Decadent Fun Club i Kwiat Jabłoni. Usłyszeliśmy Sanah i Ofelię oraz wielu wielu innych ciekawych polskich artystów.

***

Tytuł audycji: Audycja muzyczna
Autor: Ola Budka
Data emisji: 15.08.2019
Godzina emisji: 2.00

Zobacz więcej na temat: Trójka MUZYKA muzyka hp