X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Seks tantryczny - podróż, w której nie ma nudy

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2014 10:42
Wielu twierdzi, że człowiek jest sumą doświadczeń. Aby jednak doświadczyć czegoś nowego i wyjątkowego, potrzeba chęci, czasu i otwartości na nieznane. Także w seksie.
Audio
  • Seks tantryczny - podróż, w której nie ma nudy (Seks nasz powszedni/Trójka)
Skąd biorą się stereotypy i różnice płci?
Skąd biorą się stereotypy i różnice płci?Foto: Glow Images/East News

Co to jest tantra? Sonya Alicja Bednarek, założycielka Namiętnej Obecności, stwierdza, że jest to "niebo na ziemi". Dawid Rzepecki z Tantra Love dodaje, że tantra to "rozwój i poszerzanie świadomości".

Gość Joanny Mielewczyk porównuje seks tantryczny do "podróży, w której nie ma nudy". - Wyobraźmy sobie, że odkrywamy jakiś ogród, w którym rosną piękne nowe rośliny, są nowe zapachy i nowe doświadczenia zmysłowe. Wydaje nam się, że odkryliśmy eden. Ale przechodzimy przez ten ogród i nagle okazuje się, że znajdujemy kolejny mur, kolejną bramę i wchodzimy w kolejną przestrzeń. I mówimy "wow, teraz już wiem, co to jest seks tantryczny". (…) Po czym odrywamy, że jest kolejna brama - mówi Rzepecki.

Goście  kolejnej audycji "Seks nasz powszedni" odpowiadają o medytacji i obecności, o czasie poświęconym całkowicie dla drugiej osoby. - My to nazywamy godziną jakości - stwierdza trener tantry.

***

Tytuł audycji: Seks nasz powszedni
Prowadziła: Joanna Mielewczyk
Goście: Sonya Alicja Bednarek (założycielka Namiętnej Obecności, trenerka tantry), Dawid Rzepecki (Tantra Love, trener tantry)
Data emisji: 1.12.2014
Godzina emisji: 0.05

(iwo/fbi)

Czytaj także

Brak ochoty na seks? Eksperci radzą, jak pokonać problem

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2014 17:12
- Seks współcześnie traktowany jest jako przerywnik i szybki sposób na odstresowanie, a to bardzo duży błąd - przestrzegał w Trójce doktor Marek Jasiński, psycholog i seksuolog.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dlaczego trudno urozmaicić seks? "Szwankuje komunikacja"

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2014 22:00
Nie jest prawdą, że seksu nie trzeba się uczyć - przekonywali goście audycji "Seks nasz powszedni" i podpowiadali, co zrobić, kiedy temperatura emocji w sypialni zaczyna opadać.
rozwiń zwiń