X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Gułag w oczach Zachodu

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2009 21:00
Gułag w oczach Zachodu
Audio

Jak to możliwe, że sowieckie łagry - inaczej niż nazistowskie obozy koncentracyjne - nigdy nie zostały konsekwentnie potępione przez opinię publiczną w krajach "wolnego świata"? Że politycy, intelektualiści, artyści z USA i Europy Zachodniej nie przyjmowali do wiadomości zbrodni, dokonywanych w imię komunizmu? I jaki morał miałby dzisiaj płynąć z analizy ich dziwacznej postawy?

Takie pytania zadaje prof. Dariusz Tołczyk z University of Virginia w swojej książce "Gułag w oczach Zachodu", wydanej właśnie w Polsce.

O naiwności, politycznym kunktatorstwie i złej woli, a także o tym, jak się czuje Polak pracujący w Ameryce nad historią Rosji, w dzisiejszym "Klubie Trójki" Jerzy Sosnowski rozmawiał będzie z Dariuszem Tołczykiem.

Do usłyszenia o 21.05. O TYM SIĘ MÓWI!!!

Czytaj także

Tajemnice Herlinga - Grudzińskiego

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2010 11:00
Co kryje archiwum Gustawa Herlinga - Grudzińskiego?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dwa lata w łagrze

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2010 07:00
W 1940 roku Gustaw Herling-Grudziński został aresztowany przez NKWD i z pięcioletnim wyrokiem osadzony w łagrze pod Archangielskiem nad Morzem Białym.
rozwiń zwiń