Kara śmierci dla Wiktora Suworowa

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2009 21:00
Wiktor Suworow, ukraiński pisarz, były oficer radzieckiej armii i były członek wywiadu, skazany w ZSRR na karę śmierci - dziś "na żywo" w klubie Trójki!

Wiktor Suworow, ukraiński pisarz, były oficer radzieckiej armii i były członek wywiadu, skazany w ZSRR, po swoim przejściu na drugą stronę na karę śmierci - dziś "na żywo" w klubie Trójki! Autor takich powieści jak "Akwarium" "Lodołamacz", "żołnierze wolności", głosi teorię o wiodącej roli Związku Radzieckiego w rozpoczęciu II wojny światowej. Spotkanie prowadzi Dariusz Rosiak. Zapraszamy!

Czytaj także

Dlaczego Stalin przegrał wojnę?

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2009 14:00
Po ucieczce na Zachód Wiktor Suworow napisał kilkanaście książek, w których starał się dowieść teorii o wiodącej roli ZSRS w rozpoczęciu II wojny światowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pisanie historii na nowo

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2009 21:00
Pamięć o wojnie Polaków i Niemców. Czy prawdą jest, że Niemcy chcą "pisać historię na nowo"? Czy prawdą jest, że Polacy "wciąż trzymają się roli ofiar"? A może obie te nieżyczliwe opinie są po prostu błędne? Do usłyszenia po 21.00
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak powinniśmy pamiętać czerwonoarmistów?

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2010 21:00
Wczoraj na wielu cmentarzach w kraju, gdzie pochowani są żołnierze radzieccy, zapłonęły znicze. Tak część Polaków chciała pokazać pamięć o tych ludziach, którzy podczas II wojny światowej ginęli na terenie Polski. Jak powinniśmy pamiętać czerwonoarmistów?
rozwiń zwiń