X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

TPK z Wrocławia [7 stycznia 2011]

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2011 18:40
Nowy Rok w TPK otwieramy uroczyście i – mamy nadzieję – w licznym gronie, gdyż nasze spotkanie transmitujemy z … TEATRU POLSKIEGO we Wrocławiu.
Audio

/
Teatr Polski świętuje, bo przyjmuje się, że rozpoczął swoją działalność 6 stycznia 65 lat temu premierą „Ślubów Panieńskich”.

Od 6 do 9 stycznia trwają w teatrze uroczystości jubileuszowe: prezentacja wydawnictw poświęconych historii sceny (scen, bo są trzy), koncert, PREMIERA w reżyserii Jana Klaty„Utwór o matce i ojczyźnie” Bożeny Keff oraz spektakle w reżyserii Moniki Pęcikiewicz (szekspirowskie) oraz Jana Klaty„Kazimierz i Karolina” von Horvatha.

/

W TPK – spotkamy się w kawiarni teatralnej i spodziewamy się, że wpadną do nas goście premiery i jubileuszu, świętujący na bankiecie.

Skomplikowana historia Teatru Polskiego, jego reżyserzy, dyrektorzy, aktorzy stanowią tematy rozmów, które przez trzy dni prowadzą goście jubileuszu, my  - spróbujemy przysłuchać się im.

Cieszymy się, że możemy patronować kolejnym premierom T[pl drugi już sezon.

Zapraszamy: Baszka Marcinik i Krzysztof Mieszkowski – dyrektor Teatru Polskiego we Wrocławiu.