X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Laboratorium. Jak rodziła się legendarna formacja?

– 14 lipca 1970 spotkaliśmy się z Mietkiem Górką, z którym studiowaliśmy polonistykę, w kawiarni Lamus. Znienacka pojawił się pomysł "a może byśmy coś pograli". Mietek wspominał, że grał coś na bębnach. Byłem wtedy kierownikiem klubu przyzakładowego w Zakładach Przemysłu Tytoniowego w Krakowie-Czyżynach. Miałem do dyspozycji fortepian i organy Matador (…). Wpadłem na pomysł, żeby ściągnąć do nas Marka i zorganizować większy zespół – wspomina Janusz Grzywacz.
Laboratorium
LaboratoriumFoto: M. Małaczyńska/mat. prasowe
O Audycji

Tytuł Lista osobista 23 marca godz. 20:07 23.03.2019 20:07
Autor Piotr Metz
Opis

Goście Piotra Metza opowiadali o losach pierwszych nagród zdobytych m.in. Festiwalu Jazz nad Odrą czy Festiwalu Wokalistów Jazzowych w Lublinie. Janusz Grzywacz i Marek Stryszowski wspominali także 1. Warsztaty Jazzowe w Chodzieży, które okazały się być przełomowe dla ich myślenia o muzyce. Dlaczego?

Wielki powrót Laboratorium – Legendarna formacja, która powstała w Krakowie w 1970 roku, wystąpi w niedzielę 24 marca o godzi. 19.05 w studiu im. Agnieszki Osieckiej.

Zapraszamy do wysłuchania audycji. 

Playlista
Tagi
Playlista