X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

OMEN: płyta musi być dopieszczona do końca

W tym wydaniu audycji rozmawiamy z radomskim zespołem OMEN m.in. o nadchodzącej płycie oraz dawnej, radomskiej scenie muzycznej. 
Tomasz Żąda oraz Tomasz Siwak i Michał Niemczak z zespołu OMEN
Tomasz Żąda oraz Tomasz Siwak i Michał Niemczak z zespołu OMENFoto: Halina Wachowicz
O Audycji

Tytuł Trójka Żąda debiutów 17.06.2019
Prowadzący Tomasz Żąda
Opis

OMEN to powstała w latach 90. w Radomiu grupa, która przeszła od brzmienia garażowego do nieco łagodniejszego, lecz nadal rockowego grania. Ich ostatnim wydawnictwem jest wydany w 2017 roku album, pt. "Co mnie tutaj trzyma". Jakie są plany na kolejny krążek grupy?

– Jesteśmy w trakcie nagrań, w ciągu ostatniego roku nagraliśmy 14 pilotów piosenek. Teraz w studio zakończyliśmy nagrania perkusji, około 3/4 wszystkich partii gitarowych, niedługo zaczynamy nagrywać bas. Premierę planowaliśmy zrobić na jesień, początek zimy, ale nie chcemy zakładać sobie kagańca czasowego – odpowiada Tomasz Siwak, gitarzysta i wokalista.

W audycji także o genezie powstania zespołu oraz współpracy z Andrzejem Puczyńskim – producentem muzycznym i współzałożycielem grupy Exodus. Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

Goście Tomasz Siwak oraz Michał Niemczak (zespół OMEN)
Playlista
Tagi
Playlista