X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sabina i jej debiut w Trójce!

Sabina Karwala to z wykształcenia aktorka, absolwentka łódzkiej Szkoły Filmowej. Oprócz grania w teatrze zajmuje się także swoim niezależnym, autorskim projektem muzycznym Sabina. Jej debiutancką płytę "Lepidoptera", która ukazała się 13 września, zapowiada utwór "Miejskie historie".
Tomasz Żąda i Sabina Karwala
Tomasz Żąda i Sabina KarwalaFoto: Dariusz Pieróg/PR
O Audycji
Tytuł Trójka Żąda debiutów 30.09.2019 13:29
Prowadzący Tomasz Żąda
Opis

– Głównie udzielałam się w musicalach i byłam na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej, gdzie występowałam z poezją śpiewaną. Jako wokalistka wystartowałam z materiałem elektronicznym, w którym całkiem fajnie się odnalazłam. Na początku śpiewałam tylko i wyłącznie po angielsku, ale utożsamiam się z Polską. Tutaj skończyłam studia i mam rodzinę. Myślę po polsku, więc muszę zacząć pisać po polsku – opowiadała Sabina w rozmowie z Tomaszem Żądą.

Kogo Sabina uważa za swojego muzycznego idola? Kto jest odpowiedzialny za kształt nadchodzącego albumu wokalistki? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

Gość Sabina Karwala (wokalistka i aktorka)
Playlista
Tagi

Playlista