X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Organek i jego najważniejsze osiągnięcie

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2017 21:00
- Ta piosenka definiuje całą płytę i całą moją twórczość do tej pory. To najważniejsze dokonanie na moim koncie - mówi Organek o utworze "Czarna Madonna". Premiera teledysku do piosenki miała miejsce w radiowej Trójce.
Audio
  • Organek i jego najważniejsze osiągnięcie (Aksamit/Trójka)

- Nigdy nie starałem się wywołać żadnej kontrowersji tą piosenką. Śpiewam w niej do kobiety, zwracam się o pomoc. Do kobiety-matki, kobiety-rodzicielki - tłumaczy gość Anny Gacek. Utwór promuje drugą płytę artysty.

W teledysku wyreżyserowanym przez Jerzego Skolimowskiego w roli głównej występuje Kora. - Ona jest archetypem kobiety. Silnej, mądrej, odważnej, pięknej. Posiada w sobie ogromną siłę przyciągania i oddziaływania, nawet swoim wzrokiem - opowiada Organek.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania, w którym muzyk zdradza m.in. kulisy współpracy z Jerzym Skolimowskim i Korą.

***

Tytuł audycji: Aksamit
Prowadząca: Anna Gacek
Gość: Tomasz Organek (muzyk, wokalista, kompozytor)
Data emisji: 20.02.2016
Godzina emisji: 19.38

mp/mk

Czytaj także

Bat For Lashes w bardzo osobistej rozmowie

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2016 19:11
Tajemnicza, magiczna, oniryczna, czarująca, delikatna, zmysłowa - taka jest jej muzyka, ale i ona, Natasha Khan, znana lepiej jako Bat For Lashes.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sorry Boys: przetrwaliśmy i wiele przed nami

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2016 20:08
- Jesteśmy ze sobą już długo i czujemy się bardzo ze sobą związani, wręcz rodzinnie. Nasza trzecia płyta jest ugruntowaniem tego, że wiele już razem przetrwaliśmy i cały czas jesteśmy razem. Jeszcze wiele muzyki przed nami - mówiła o zespole Sorry Boys jego wokalistka Bela Komoszyńska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sukces Abla Korzeniowskiego w USA

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2016 20:06
- To był wielki łut szczęścia. Poleciła mnie edytorka, z którą pracowałem przy moim pierwszym filmie w Hollywood. Ona wysłała Tomowi moją płytę demo. Jakimś cudem ta muzyka do niego dotarła. Zaprosił mnie do biura i natychmiast zdecydował się, żeby ze mną pracować - opowiada o początkach pracy z Tomem Fordem Abel Korzeniowski.
rozwiń zwiń