Jak skutecznie walczyć z jet lagiem?

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2017 12:08
Zaburzenia snu, bóle głowy, brak apetytu, znużenie i złe samopoczucie - to typowe objawy, jakie towarzyszą nagłej zmianie strefy czasowej.
Audio
  • Jak skutecznie walczyć z jet lagiem? (Terminal trzeci/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/file404

Problem ten dotyczy osób odbywających długie loty i nie omija nawet wytrawnych podróżników. O tym, jak radzić sobie z nieprzyjemni efektami podróżowania, mówią w Trójce m.in. stewardessy. Ważnych wskazówek udziela naszym słuchaczom także lekarz medycyny.

***

Tytuł audycji: Terminal trzeci
Autor: Mariusz Krzemiński
Goście: Karolina Chudy i Paulina Szygenda (stewardessz linii Emirates), dr Anna Nowak (lekarz), pan Jakub (często latający za ocean)
Data emisji:
 12.08.2017
Godzina emisji: 
8.50

iwo/mk

Czytaj także

Ranking linii lotniczych. Z kim warto podróżować?

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2017 14:00
Firma Skytrax po raz kolejny ogłosiła ranking najlepszych linii lotniczych. Przewoźnicy byli oceniani przez ponad 20 milionów pasażerów. Kto jest tegorocznym zwycięzcą?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gdy piorun trafi w samolot

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2017 16:50
- Dzięki temu, że mamy dobre radary, jesteśmy w stanie stwierdzić, czy chmura burzowa jest na tyle poważna, że może się coś wydarzyć - mówi kapitan Bolesław Radomski z Polskich Linii Lotniczych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Podniebne podróże brytyjskiej rodziny królewskiej

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2017 16:50
Za nami wizyta księcia Williama i księżnej Kate. Przylecieli do Warszawy na pokładzie luksusowego odrzutowca Embraer 600 Legacy. Jak mówi Jan Niebudek, media dość dokładnie śledzą, czym para książęca lata i jakie koszty to za sobą niesie. Nie da się ukryć, są duże...
rozwiń zwiń