Najlepsze pomysły przychodzą podczas biegania

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2017 18:00
- Wszystkie moje najlepsze pomysły biznesowe i różne rozwiązania, które zastosowałem w swojej pracy, przyszły mi do głowy podczas biegania - zapewnia przedsiębiorca Dariusz Filipowski.
Audio
  • Najlepsze pomysły przychodzą podczas biegania (Biegam, bo lubię/Trójka)
Rywalizacja podczas zawodów biegowych uczy pana Dariusza zarówno wygrywania, jak i przegrywania na polu biznesowym
Rywalizacja podczas zawodów biegowych uczy pana Dariusza zarówno wygrywania, jak i przegrywania na polu biznesowymFoto: Shutterstock.com

Gość Krzysztofa Łoniewskiego i Pawła Januszewskiego dzieli się swoimi doświadczeniami dotyczącymi sportu w codziennym życiu. Opowiada o tym, jak przygotowuje się do maratonów i jak organizuje swój czas podczas pracowitego tygodnia.

- Najlepiej biega mi się rano. Bieganie pomaga się zrelaksować, a dzięki temu lepiej się myśli w pracy. Mózg jest dotleniony, więc lepiej pracuje - mówi Dariusz Filipowski.

O której godzinie pan Dariusz wstaje, by zacząć dzień treningiem? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Biegam, bo lubię
Prowadzą: Krzysztof Łoniewski, Paweł Januszewski
Gość: Dariusz Filipowski (przedsiębiorca)
Data emisji: 18.05.2017
Godzina emisji: 17.23

fbi

Czytaj także

Marcin Lewandowski i jego rady dla biegaczy

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2017 18:30
- Bieganie to nie tylko... bieganie. Trzeba pamiętać, by się rozciągać i raz na jakiś czas zrobić trening stabilizacji - mówi Marcin Lewandowski, mistrz Lekkoatletycznych Mistrzostw Europy, które odbyły się ostatnio w Belgradzie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Książka dla kobiet, które chcą zadbać o formę

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2017 20:50
 - To propozycja dla wszystkich osób, które chciałyby zacząć coś ze sobą robić albo dla takich, które już biegają, ale mają teraz gorszy moment - mówi Anna Szczypczyńska, autorka książki "Zakochaj się w bieganiu".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Badania genetyczne pomocne biegaczom?

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2017 22:40
Na rynku pojawiły się niedawno, dostępne również dla biegaczy-amatorów, badania genetyczne. Co mogą nam one podpowiedzieć?
rozwiń zwiń