X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czym jest turystyka maratońska?

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2018 17:30
Coraz więcej biegaczy decyduje się na wyjazdy za granicę, w celu wzięcia udziału w odbywających się tam biegach. Tymczasem, specjalnie dla nich swoje oferty dostosowują biura podróży.
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Izf/Shutterstock.com

– Od kilkunastu lat organizujemy kilka maratonów, w tym na Wielkim Murze Chińskim i Big 5 w RPA. Sprzedajemy wyjazdy na te biegi na całym świecie. W Polsce cieszą się one dużą popularnością. W ciągu ostatnich lat coraz więcej osób tu biega i organizowane przez nas imprezy świetnie się w to wpisują – mówi Wioletta Drozdowska, przedstawiciel biura podróży.

Jak wziąć udział w takim wyjeździe? Na co może liczyć ktoś, kto się na wyjazd zdecyduje? Zapraszamy do słuchania dołączonej audycji.

*** 

Tytuł audycji: Biegam, bo lubię
Prowadzą: Krzysztof Łoniewski
Gość: Wioletta Drozdowska (przedstawiciel biura podróży)
Data emisji: 29.03.2018
Godzina emisji: 17.22

ml

Czytaj także

Smog. Biegać czy nie?

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2018 18:00
Smog to problem, z którym mierzą się obecnie mieszkańcy większości polskich miast. O jego szkodliwości nie trzeba przekonywać. Stąd pytanie: czy bieganie w takich warunkach ma w ogóle sens?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bieżnia antygrawitacyjna. Nie tylko dla biegaczy po urazach

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2018 18:00
– To urządzenie może nie kosmiczne, ale stosujące technologię NASA. Trening antygrawitacyjny pozwala pacjentowi, biegaczowi na poprawę treningu, ochronę swoich stawów i zwiększenie wydolności fizycznej organizmu – wyjaśnia dr Piotr Budzyński. 
rozwiń zwiń