Ciekawy festiwal biegowy. Ultras Oliwski - Wokół Radości

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2021 17:28
"Ultras Oliwski – Wokół Radości" to wydarzenie dedykowane fanom biegania i rodzinom, które lubią aktywnie spędzać czas. Jak zapewniają organizatorzy, atrakcji nie zabraknie. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock/DZiegler

– Zapraszamy na "Ultras Oliwski  Wokół Radości". 11 września w lasach oliwskich planujemy kilka biegów. Główny z nich odbędzie się na dystansie 21 kilometrów. Poza tym będzie bieg na 9 kilometrów, nordic walking oraz starty dla dzieci.  Mimo że jesteśmy nad morzem, bieg główny będzie miał przewyższenia 400 metrów, krótszy – 200 metrów. Łatwo nie będzie. Planujemy jednak wiele atrakcji. Jedną z nich jest "Leśna muzyka". Na biegaczy w lesie, czekać będą niespodzianki w formie akustycznych koncertów – mówił Arkadiusz Stolarski, organizator wydarzenia. 

Posłuchaj
03:19 PR3_MPLS 2021_08_26-17-17-41_bieg_oliwa.mp3 "Ultras Oliwski – Wokół Radości" (Biegam, bo lubię/ Trójka)

 

– Expo organizujemy w formie pchlego targu. Będzie na nim można zakupić akcesoria i gadżety sportowe. Dodatkowo na uczestników czeka wiele atrakcji, w tym rozgrzewka dla dzieci i młodzieży, strefa gastronomiczna i garden party. Przygotowaliśmy też wypasione pakiety startowe. Cały czas można jeszcze zapisywać się na wszystkie biegi. Szczegółowe informacje dostępne są na naszych stronach internetowych – zaprosił. 

***

Tytuł audycji: Biegam, bo lubię
Prowadzą: Krzysztof Łoniewski
Gość: Arkadiusz Stolarski (organizator wydarzenia "Ultras Oliwski  Wokół Radości") 
Data emisji: 26.08.2021
Godzina emisji: 17.17

zch

Czytaj także

Biegi w górach i w terenie

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2021 17:30
– Te biegi to zupełnie inne doznanie. Pozwalają kontemplować przyrodę, podziwiać widoki i spotykać się z równie zakręconymi ludźmi, co my. Taki bieg to reset psychofizyczny i okazja do rozładowania napięcia – mówił w audycji "Biegam, bo lubię" Sławek Konopka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy biegacze mogą czuć się bezpiecznie?

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2021 17:40
Ruszyła nietypowa ankieta dla wszystkich biegaczy. Jeden z magazynów postanowił zebrać odpowiedzi tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas. I zapytał: czy biegacze w Polsce mogą czuć się bezpiecznie? 
rozwiń zwiń