"Biegam, bo lubię" w 2012 podbije całą Polskę!

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2012 16:00
Już w sobotę 17 marca startuje nowa edycja akcji stadionowej "Biegam, bo lubię". Do 17 miast jakie były w zeszłorocznej edycji doszło kolejnych 9!
Audio
  • Trenerzy zapraszają do swoich miast - Biegam, bo lubię
Krzysztof Łoniewski i Paweł Januszewski zapraszają na stadiony
Krzysztof Łoniewski i Paweł Januszewski zapraszają na stadiony!Foto: fot. PRSA

Organizatorzy akcji - Trójka, portal bieganie.pl oraz FUNdacja BIEGanie - są bardzo zadowoleni z dotychczasowych wyników - spotkania na stadionach gromadziły tłumy, a zainteresowanie akcją w mediach społecznościach przekroczyło oczekiwania.

W 2012, podobnie jak rok wcześniej, audycja "Biegam, bo lubię" będzie obecna na antenie Trójki w każdy czwartek o 17.20 oraz w niedzielę w "Trzeciej Stronie Medalu".

Akcja stadionowa powstała z myślą o zarówno doświadczonych, jak i początkujących biegaczy, którzy - pod okiem profesjonalnych trenerów - chcą regularnie trenować oraz poznawać tajniki prawidłowego oddychania i diety. Przez cały rok w każdą sobotę o godz. 9.30 na stadionach w całej Polsce spotykają się miłośnicy biegania.

- Nazwa akcji "Biegam, bo lubię" doskonale oddaje jej sens. Mówimy o bieganiu i biegamy, bo naprawdę to lubimy. Bieganie jest dla każdego i powinno dawać radość. Naszą akcję kierujemy do wszystkich, a szczególnie do amatorów i tych, który rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem – mówi Krzysztof Łoniewski, dziennikarz Trójki, jeden z prowadzących akcję.

Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy, rodziców z dziećmi, a nawet ... kobiety w ciąży! Zajęcia Biegam, bo lubię pozwalają także przygotować się do biegów konkursowych i maratonów.

W tym roku zapraszamy do: Białegostoku, Bielsko-Białej, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Gdyni, Katowic, Kielc, Koszalina, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Pasłęku, Płocka, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Słupska, Szczecina, Torunia, Warszawy, Wrocławia, Wydmin i Zielonej Góry

Zapraszamy na stadiony w każdą sobotę o godz. 9.30! Adresy miejsc, w których się spotykamy, oraz szczegóły akcji można znaleźć na stronie biegambolubie.com.pl

Czytaj także

Mama-biegaczka

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2011 16:11
- Dzieci bardzo mi kibicują, jak dostane jakiś medal biją się o niego i same udają, że są biegaczami - mówi Ula Molduano-Klein, biegaczka, mama dwójki dzieci. A my zapraszamy mamy na stadiony!
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Biegam, bo lubię" znów na antenie Trójki

Ostatnia aktualizacja: 29.02.2012 15:04
Trójkowa audycja popularyzująca bieganie oraz towarzysząca jej akcja stadionowa rozpoczynają nowy sezon. Zapraszamy do słuchania już dziś o 17.20.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak wrócić do treningów po zimie?

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2012 16:10
Trójkowa audycja popularyzująca bieganie wróciła na antenę! Jak po zimie wrócić do treningów radzi legenda polskich biegów długodystansowych, Jerzy Skarżyński. Recepta jest prosta: - Bardzo spokojnie.
rozwiń zwiń