"The Blacklist". Przełamanie stereotypowego kryminału

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2018 14:15
Główny bohater serialu jest najbardziej poszukiwanym przestępcą świata. Dobrowolnie oddaje się w ręce FBI i postanawia współpracować z amerykańskimi służbami specjalnymi. Oczywiście mężczyzna stawia dwa intrygujące warunki.
Audio
  • "The Blacklist". Przełamanie stereotypowego serialu kryminalnego (
Plakat promujący serial The Blacklist
Plakat promujący serial "The Blacklist"Foto: materiały promocyjne

– Raymond "Red" Reddington: wybitnie inteligenty, bezwzględny dżentelmen o umyśle szachisty i fantazji Robin Hooda, dobija targu z FBI. Doprowadzi on do schwytania przestępców buszujących po krajach i gospodarkach wszystkich kontynentów – opowiada Katarzyna Cygler.

Twórcy serialu "The Blacklist" potrafią zaskoczyć niemal każdego widza. W dobie popularności seriali kryminalnych, historia Raymonda Reddingtona znacząco się wyróżnia. Produkcja ma już pięć sezonów, a każdy z nich wprowadza widza w kryminalną grę pełną tajemnic.

Zapraszamy do wysłuchania audycji Katarzyny Cygler. 

***

Tytuł audycji: Trójkowy detektyw
Prowadzi: Katarzyna Cygler
Data emisji: 2.01.2018
Godzina emisji: 10.19

kw/mk

Czytaj także

Pablo Escobar. Powstanie i upadek kartelu z Medellin

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2017 14:22
W "Trójkowym detektywie" mówiliśmy o kulisach powstania imperium Pablo Escobara, legendy narkotykowego półświatka. Jego majątek w dniu śmierci szacowano na blisko 30 miliardów dolarów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"The Punisher". Prokurator, sędzia i kat w jednym

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2017 14:30
Frank Castle, były żołnierz Marines, traci swoją rodzinę w wyniku porachunków mafijnych. Postanawia zemścić się na odpowiedzialnych za to bandytach i siać postrach w sercach wszystkich, którzy łamią prawo. Wszystkimi dostępnymi środkami. Tak narodził się Mściciel – Punisher.
rozwiń zwiń