X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czym są sety B2B?

– W minioną sobotę, w klubie Metafora w Szklarskiej Porębie, przedstawiliśmy Państwu razem z Hirkiem Wroną nasz set DJ-ski. Używając fachowej terminologii, był to mixtape B2B, czyli Back-To-Back – mówi Michał Margański.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay
O Audycji

Tytuł Nauka słuchania 2019/02/27 11:30
Prowadzący Michał Margański
Opis

– Pod pojęciem B2B kryje się granie po tzw. przejściu. Oznacza to, że w trakcie seta jeden utwór gra jeden, a kolejny – drugi didżej. Czasami umawiają sie oni, że grać będą np. po dwa lub trzy utwory. Generalnie chodzi jednak o to, że dwaj didżeje grają na zmianę – mówi DJ Falcon1. – Cały sens takiego grania polega na improwizacji. Gdy gra się normalny set, jest gotowy scenariusz, wiemy, co będzie puszczane po sobie. W momencie, gdy gra się z kimś, puszcza się numer i nie da się przewidzieć, co będzie za chwilę, w jaką stronę ów set pójdzie. Trzeba umieć zareagować, mieć na tyle szeroką wiedzę muzyczną, umieć odpowiedzieć drugiemu didżejowi i żeby to wszystko składało się w jedną całość – dodaje.

Jakie sety B2B zapadły najbardziej w pamięć gościowi "Nauki słuchania"? Tego dowiedzieć się można z dołączonego nagrania audycji.

Zapraszamy również do wysłuchania setu B2B, który w Szklarskiej Porębie zaprezentowali Michał Margański i Hirek Wrona >>>

Goście DJ Falcon1
Playlista
Tagi

Playlista