Janek Pęczak, Brodacze Live Act i ich Trójkowy debiut!

W tej odsłonie audycji "Trójka Żąda debiutów" usłyszeliśmy solowe nagrania Janka Pęczaka. W studiu pojawił się również zespół Brodacze Live Act. 
Od lewej: Tomasz Żąda,  Kamil Neumann,  Janek Pęczak, oraz Wojciech Kucharski
Od lewej: Tomasz Żąda, Kamil Neumann, Janek Pęczak, oraz Wojciech KucharskiFoto: Dariusz Pieróg/PR
O Audycji

Tytuł Trójka Żąda debiutów 2019/08/12 12:05
Prowadzący Tomasz Żąda
Opis

Janek "Jahlove" Pęczak to multiinstrumentalista znany m.in. ze współpracy z T.Love. W audycji zadebiutował z solowymi, akustycznymi nagraniami. – Zawieszenie T.Love było momentem, w którym poczułem bardzo dużą potrzebę tworzenia swojego materiału i powiedzenia czegoś od siebie. Jest to dla mnie coś zupełnie nowego, chociaż muzycznie to powrót do korzeni. Cała płyta jest już gotowa, czeka na wydawcę. Chcemy wypuścić ją jesienią – mówił muzyk.

Brodacze Live Act pierwszy raz odwiedzili Trójkę niemal dokładnie rok temu. W październiku 2018 roku wzięli udział i w konkursie Start NaGranie. W tym samym miesiącu ukazała się ich debiutancka płyta "#beardoelectro", która łączy w sobie elektronikę z żywymi instrumentami. – Na kolejnej płycie będziemy wzmacniać sekcję rytmiczną żywymi brzmieniami z pomocą naszych kolegów z Poznania, m.in. Adama Świerczyńskiego i Adama Fordona – ujawnił Wojciech Kucharski.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

Goście Janek Pęczak, Kamil Neumann i Wojciech Kucharski (Brodacze live act)
Playlista
Tagi
Playlista