X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nie ma jak babcia

21 stycznia wszystkie wnuki w Polsce przygotowują prezenty i składają swoim babciom życzenia. Babcie to również nieoceniona pomoc przy małych wnuczętach. Każdy rodzic wtedy przyzna, że dobrze mieć takie wsparcie.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: tookapic/Pixabay
O Audycji
Tytuł Projekt Tata 3 21/01/2019 07:24
Prowadzący Krystian Hanke
Opis

– Nasi rodzice realizują się zawodowo, więc zawsze się bijemy o to, kto do kogo przyjedzie i gdzie. Są jednak bardzo chętni do opieki nad wnuczętami. Czasem dzięki nim udaje nam się wyjść na randkę – powiedział Maciej Białobrzeski, współautor bloga Drużyna B.

Bloger opowiedział również, jak wyglądały ich wspólne wyjazdy z dziećmi bez pomocy dziadków. – Udało nam się raz wyjechać z półroczną córką, ale moja żona cały czas z nią siedziała w pokoju, a ja wychodziłem tylko na kilka godzin na stok. Później spacerowaliśmy tylko po mieście. Stwierdziliśmy, że wydawać pieniądze na wyjazd, z którego skorzysta tylko jedna osoba, jest bez sensu – dodaje Maciej Białobrzeski.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

Gość Maciej Białobrzeski
Playlista
Tagi
Playlista