X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2020 18:30
W trakcie okresu przejściowego relacje Brukseli z Londynem będą na dotychczasowych zasadach. W tym czasie będzie negocjowana umowa handlowa Wielkiej Brytanii z Unią Europejską.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne Foto: pixbay

Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen rozmawiała w Londynie z premierem Wielkiej Brytanii Borisem Johnsonem. Jak informuje korespondentka Polskiego Radia w Brukseli - Beata Płomecka, brytyjski parlament na pewno w tym miesiącu przegłosuje umowę Brexitową, co oznacza, że Wielka Brytania wyjdzie z Unii zgodnie z umową. Nie sprawdzi się prawdopodobnie wizja czarnego scenariusza, że Wielka Brytania wychodzi z Unii na zasadzie twardego Brexitu. Boris Johnson na spotkaniu z Ursulą von der Leyen powiedział, że nie będzie prosił o przedłużenie okresu przejściowego. Okres przejściowy liczony jest od wyjścia z Unii do końca grudnia tego roku. W tym czasie relacje Brukseli z Londynem będą na dotychczasowych zasadach. Wielka Brytania będzie związana unijnymi regulacjami, choć nie będzie miała na nie wpływu. W tym czasie będzie negocjowana umowa handlowa, czyli umowa o przyszłych relacjach gospodarczych Wielkiej Brytanii z Unią Europejską. Ponadto w audycji o interesach Unii na Bliskim Wschodzie oraz o sytuacji polityczno-gospodarczej w Hiszpanii. W audycji także przegląd europejskiej prasy gospodarczej opracowany przez Jakub Witkowski. Gościem był Mirosław Bieszki, ekonomista, Związek Przedsiębiorstw Finansowych

Zapraszamy do wysłuchani całej audycji.

Tytuł audycji: Euranet Plus – Bardzo wazny problem europejski
Prowadzi: Wiktor Legowicz, Beata Płomecka, Elżbieta Korczyńska-Jordan, Halina Wachowicz
Data emisji: 09.01.2020
Godzina emisji: 18:30

Pobierz audycję

Pobierz licencjęZobacz więcej na temat: Euranet Plus