X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Bonobo na festiwalu Audioriver

Czego należy oczekiwać po tym występie? Jak wielu muzyków pojawi się na scenie? Wreszcie, z jakiego instrumentarium będą korzystać? W Anagramie odpowiadamy na te pytania.
Bonobo, czyli Simon Green
Bonobo, czyli Simon GreenFoto: mat. prasowe
O Audycji
Tytuł AnagrammarganA 2018/07/20 15:00
Prowadzący Michał Margański
Opis

Wielkimi krokami zbliża się Audioriver. Jednym z najważniejszych wydarzeń festiwalu będzie koncert Bonobo. Pod tym szyldem działa Simon Green, który przyjedzie do Płocka z całym zespołem. W tym roku będzie to jedyny taki koncert w naszym kraju. Artysta ma w Polsce wielu fanów, zatem na dwa tygodnie przed występem odsłaniamy karty i przedstawiamy szczegółowy plan tego wydarzenia, o którym opowiada Leon – człowiek od lat zajmujący się programem muzycznym Audioriver.

Bonobo związany jest z wytwornią Ninja Tune i wpisuje się w nową narrację tej kultowej oficyny. Warto, zatem opowiedzieć, co było cechą charakterystyczną tego wydawnictwa w przeszłości, a co jest jej immanentną cechą współcześnie. Pomaga nam w tym Jonathan More  współzałożyciel wytwórni i połowa duetu Coldcut.

W audycji również Jan Niebudek i zbliżające się premiery teatralne.

Zaparszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

Playlista
Tagi
Playlista