X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Anagram refleksyjny

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2019 10:35
1 dzień listopada – czas to szczególny, zatem nasze spotkanie w nieco innym charakterze.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay/domena publiczna

 W ciągu najbliższych kilkudziesięciu minut będziemy wspominać tych, którzy odeszli w minionym roku. Przywołamy dwie piękne postacie światowej kultury – mówi Michał Margański. gospodarz audycji.

– To będzie przedstawicielka francuskiej Nowej Fali, fotografka i reżyserka filmowa - Agnes Varda, naszkicowana dźwiękowym piórem Katarzyny Borowieckiej i Peter Lindbergh - niemiecki fotograf i reżyser filmów dokumentalnych, opisany dźwiękiem przez Jana Niebudka. Będę chciał również zwrócić Państwa uwagę na jedną z najważniejszych gwiazd zbliżającego się wielkimi krokami festiwalu Eufonie, a całość zanurzymy w muzyce dziś nieco bardziej refleksyjnej niż zazwyczaj – dodaje.

***

Do wysłuchania audycji "AnagrammarganA", którą poprowadzi Michał Margański, zapraszamy w piątek (1.11) of godz. 15.05 do 16.00.