X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Moby i jego twórczość, może warto odkurzyć jego płyty?

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2012 08:51
Co jakiś czas w trakcie naszych piątkowych spotkań sięgam po albumy artystów, którzy swój największy sukces odnieśli na przełomie wieków. Po audycjach dedykowanych zespołowi Moloko, The Chemical Brothers, Fatboy Slimowi, Groove Armadzie czy np. Faithless, dziś potowarzyszy nam muzyka Moby'ego.
Moby
MobyFoto: moby.com/press

Twórczość tego amerykańskiego muzyka, którego nawisko brzmi Richard Melville Hall, jest wyjątkowo obszerna. Płyty z jego nagraniami oscylują z jednej strony wokół punk rocka, a z drugiej wokół szeroko pojętej muzyki elektronicznej. Ten stylistyczny rozrzut niektórzy odczytują jako ciągłe poszukiwanie i trudno się z tym nie zgodzić, skoro próby dotarcia na szczyt popularności powiodły się dopiero po kilkunastu latach działalność.

Album "Play", bo to właśnie on spowodował sukces, przyniósł Moby'emu olbrzymi rozgłos, ale przypomnijmy, że była to dopiero piąta solowa płyta w jego twórczości. Zarówno te poprzednie jak i następne pojawią się w trakcie naszego spotkania.

Serdecznie zapraszam na audycję "W tonacji Trójki" dziś tuż po 15,

marganmargański

 

Zobacz więcej na temat: moby moloko play

Czytaj także

Historia bestsellerowej płyty Moby'ego

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2011 10:05
Dziś koncert Moby'ego, zakończy pierwszy dzień Warsaw Orange Festival. Z tej okazji przypominamy historię jego bestsellerowej płyty "Play" przedstawioną w trójkowej audycji "Strona 1., Strona 2."
rozwiń zwiń

Czytaj także

Moby już niszczy

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2011 13:13
Nowojorski artysta udostępnił swój nowy album, będący ścieżką dźwiękową z jego bezsennych nocy, do odsłuchu w Internecie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

The Cinematic Orchestra z muzyką do czarno-białych filmów

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2012 17:51
René Clair, Peter Tscherkassky, Joris Ivens, Charles Sheeler, Paul Strand, James Whitney i Standish Lawder - oto reżyserzy światowej awangardy. Ich filmy zainspirowały muzyków z The Cinematic Orchestra.
rozwiń zwiń