Płyta "Męskie Granie 2013" coraz bliżej!

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2013 21:04
Dwupłytowy album ukaże się 9 września. Na płycie znajdą się koncerty Męskiego Grania zarejestrowane w Krakowie i Chorzowie - przypominał w poniedziałkowej "W tonacji Trójki" Piotr Stelmach.
Audio
  • Płyta "Męskie Granie 2013" coraz bliżej! (W tonacji Trójki)
O.S.T.R podczas koncertu Męskiego Grania w Chorzowie
O.S.T.R podczas koncertu Męskiego Grania w ChorzowieFoto: mat. pras./www.meskiegranie.pl/D. Kramski

Album "Męskie Granie 2013" trafi do sprzedaży wkrótce po zakończeniu tegorocznej trasy koncertowej, której finał odbędzie się 31.08.2013 w Żywcu.

- Czesław Mozil będzie specjalnym gościem dyrektorów artystycznych trasy Męskiego Grania w Żywcu i tam również pojawi się na scenie - ogłosił Piotr Stelmach w audycji "Myśliwiecka 3/5/7" .

Dwupłytowe wydawnictwo dokumentujące Męskie Granie 2012 dostępne (z Trójkową dwuzłotówką) na sklep.polskieradio.pl. Znajdą tam Państwo także płyty z poprzednich edycji Męskiego Grania.

Co Myslovitz zagrają na wielki finał Męskiego Grania? >>>

Na trasie koncertowej wystąpią m.in.: BRODKA, Fisz Emade Tworzywo, Grażyna Łobaszewska, Hey, Kaliber 44, Kapela ze Wsi Warszawa, Katarzyna Nosowska, Kim Nowak, Lao Che, Leszek Możdżer, Marek Dyjak, Maria Peszek, Mela Koteluk, Michał Urbaniak, Myslovitz, O.S.T.R., Öszibarack, Patti Yang Group, Pink Freud, Royal String Quartet, Stanisław Soyka, Stanisława Celińska.

W wakacje druga godzina poniedziałkowych wydań audycji "W Tonacji Trójki" (godz. 14.00 - 16.00) jest poświęcona Męskiemu Graniu.

Marcin Filipiak, kierownik marki Żywiec, w rozmowie z Piotrem Stelmachem podkreślił, że za dwa tygodnie w Żywcu (31 sierpnia) podczas wielkiego finału Męskiego Grania 2013 na publiczność będzie czekać wiele niespodzianek. - Wszystko się zaczyna i kończy w Żywcu. Myślę, że tam będzie bardzo wyjątkowo! - stwierdził gość Trójki.

Wygraj bilety na Męskie Granie >>>

Bilety na finałowy koncert są już wyprzedane. - To pokazuje, że formuła Męskiego Grania sprawdza się i że z roku na rok ten festiwal cieszy się coraz większym uznaniem wśród publiczności - mówił Marcin Filipiak. Wiadomo, że w Żywcu na koncercie finałowym będzie ponad 10 tysięcy osób.

gs

Czytaj także

Peszek o Męskim Graniu 2013: koncerty to niesamowity żywioł

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2013 19:41
- To fantastyczny czas, jeździmy, gramy koncerty. Na razie nie myślę o tym, co będzie na następnej płycie. Koncerty to niesamowity żywioł - mówiła Maria Peszek przed występem we Wrocławiu w ramach tegorocznej trasy Męskiego Grania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

O.S.T.R.: każdy koncert traktuję jak warsztaty muzyczne

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2013 17:07
- W piłce nożnej jest takie powiedzenie, że koszulki nie grają. Wydaje mi się, że w muzyce też to jest aktualne - mówił O.S.T.R., jeden z dyrektorów artystycznych tegorocznej trasy Męskiego Grania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wielki finał Męskiego Grania: w Żywcu zagra Czesław Mozil!

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2013 19:58
- Czesław Mozil będzie specjalnym gościem dyrektorów artystycznych trasy Męskiego Grania w Żywcu i tam również pojawi się na scenie - ogłosił Piotr Stelmach w audycji "Myśliwiecka 3/5/7".
rozwiń zwiń