X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Adam Malecki i jego dwa bieguny

Jasnowłosy i niebieskooki Włoch, który o sobie mówi, że jest nowojorczykiem. Chodzący urok i wdzięk, dziennikarz sportowy i aktor. W tym wydaniu audycji rozmawiamy z Adamem Maleckim. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Simona Sirio
O Audycji
Tytuł Ja tam jadę 2019/07/03 08:48
Prowadzący Ewa Lipowicz
Opis

– Na Ziemi są dwa miejsca, które przyciągają mnie jak magnes. Jedno z nich to Kaszuby. Mam taką małą wioskę, gdzie są trzy chałupy na krzyż i cztery jeziora, wzgórza i rzeczka. Tam lubię najbardziej odpoczywać. A jeżeli mam się wybrać za granicę, to są to Włochy, przedmieścia Genui i Nervi nad morzem. Można spokojnie odpoczywać, są wysokie skały, piękne kąpieliska. Bardzo lubię skakać do wody z wysokich, mniej więcej 10-metrowych skał – opowiada dziennikarz Trójki. 

Gdzie w Genui chadzają najodważniejsi fani skoków do wody? W którym kraju nasz rozmówca spędził swoje najpiękniejsze wakacje? O tym dowiedzą się Państwo, słuchając dołączonej audycji. 

Gość Adam Malecki
Playlista
Tagi

Playlista