X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Michał Martyniuk: cieszę się, że ludzie doceniają moją pracę

To była prawdziwa prapremiera. Nie tyle przed wydaniem, ile przed uzyskaniem ostatecznej wersji, Michał Martyniuk zaprezentował w audycji utwory zapowiadające drugi album projektu After 'Ours.
Marta Malinowska i Michał Martyniuk
Marta Malinowska i Michał MartyniukFoto: PR
O Audycji

Tytuł Sekcja rytmiczna 2019/03/06 15:00
Prowadzący Marta Malinowska
Opis

Czy, podobnie jak pierwsza część, powstawał on po godzinach w zimowe wieczory spędzone w Nowej Zelandii? Jacy muzycy tym razem wsparli projekt? Jak wygląda życie jazzmana podróżującego między Polską, Stanami Zjednoczonymi, a Nową Zelandią właśnie? O tym opowiedział gość "Sekcji rytmicznej".

– Jeśli się ciężko pracuje i się chce to robić, to wszystko jest do ogarnięcia. Bardzo się cieszę, że ludzie doceniają to, co robię – mówił w audycji Michał Martyniuk. – Zawsze mam ze sobą komputer i MIDI Piano, bo jak mam pomysł to nagrywam – dodał. 

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Marty Malinowskiej z artystą. Dodatkowo, w audycji do odsłuchania czwarty studyjny album Solange i twórców, w towarzystwie których artystka czuje się najswobodniej.

Goście Michał Martyniuk
Playlista
Tagi
Playlista